Sayfa 343/1002 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: Viop - XIII

1. Bizde corono virüsü yoktu. Bir anda artarak çıkmaya başladı. Acaba bizde daha da fazla çıkacak mı okulllar tatil maç lar seyircisiz vs

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Laguna hocam sen de az kalsın malla giriyordun haftasonuna...

Kıl payı kaçırdın sanki...
    Kardemiri alsam yine karla satardım tutmazdım. Ereğli desen düştü ama o yukarıda geri döneceğini çok belli etmişti. Rsı den dolayı endekse güvenmedim hayatta mal tutmazdım. İdoya bindim haftasonu kafa dinlemeye gidiyorum. Ama hala gözüm piyasada illa baktıracak.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bizde corono virüsü yoktu. Bir anda artarak çıkmaya başladı. Acaba bizde daha da fazla çıkacak mı okulllar tatil maç lar seyircisiz vs
    Full corona olacağız hepimiz bence kaçarı yok matematik olarak. Sorun aşı öncesi mi sonrası mı..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4. Yurtdışı yeşile bürünmüş , bahar gelmiş .....günlerdir milleti bezdirdiler .... şimdide aç kurt gibi hisselere saldırıyorlar.virüsle ilgili haberler geliyor ama piyasa takmıyor bile.Demek ki her şey yalanmış sansasyon abartı , ölenler normal gripten ölenler.

https://www.youtube.com/watch?v=0PyRCEfLbwI
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ufak at sercan ya... EW de 2. dalgalarda üçgen olmaz...üçgenlerin görüldüğü dalgalar 4. dalgalar, B. dalgaları ve kombinasyonların Y dalgalarıdır...2. dalgada üçgen nedir ya?

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Dördüncü dalgalar ya üçgen yada 2,ci dalga üçgen değilse 3lü düzeltme olur.. Dowdaki dalga düşüş karekteristiği zaman bakımından bütün otorite müdahalesine rağmen cycle bir dalganın düzetmesi primary/intermadiate 1i olabilir.. (29 bin/21 bin)

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Dördüncü dalgalar ya üçgen yada 2,ci dalga üçgen değilse 3lü düzeltme olur.. Dowdaki dalga düşüş karekteristiği zaman bakımından bütün otorite müdahalesine rağmen cycle bir dalganın düzetmesi primary/intermadiate 1i olabilir.. (29 bin/21 bin)
    Tercihim-tahminim 3lü düzeltme.

7. Bu yıl turizm taşımacılık sektörü için iyi geçmeyecek THY bazı ülkelere uçuş yasağı geldi. Koskocaman havalimanı yaptık yolcu garantili oradan da hazine elini cebine atacak gayri. Bu arada bu Benjaminin de ateşi var corono mu sebep

8.  Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    Gec kalildi bu uygulama icin

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynen milleti diktirmeden yapacaklardi bu düzenlemeyi.

Sayfa 343/1002 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •