Sayfa 348/1002 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Ulan bu virüs ayagina yaslilari öldürüp nüfus planlamasi yapmasinlar.
    Sonucta yaslilar bir ülke için yüktür.
    İtalyadanmı bahsediyorsunuz

TR için bu geçerli değil
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Dün gece seansında onsla, bist birebir aynı hareket ediyordu. Bugün ayrıştılar gibi kapanışta ya onsu alacak ya biste basacak.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben sanıye sanıye ızlıyorum daha oncede aynını yaptı hacımsız yukarı alıp bırden basıo 300 400p haftaya cok dıkkatlı olun eger yeterı kadar sort toplardsa acımaz
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

3. Dowun hareketine bakarsak küresel bankerler coronovirüsü bahane edip önce faizleri 1 e çektirdiler en sonunda istedikleri parayı fedden kopardılar.. Gelişmeler amerika özelinde çok çok kötüye gidiyor ama borsası yüzde 5 yukarıda.. Burdan bütün dünyaya kulaklarını tıkayıp 30 bine giderse kesinlikle borsaların bedeva para bağımlısı olduğuna inanıcam

Dow gunu bence 22.500 uzeri kapatacak. Trump bende virus yok arkadaslar bunlarin hepsi Fetonun oyunu diyecek.

Pzt vadeli sabah 5 bin puan gapli acacak.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Haftaya 106 bin kesin. Bak poz adami nasil yukselise inandiriyor

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Senin tespitlerin öngörülerin çok güzel takip ediyorum. Teşekkürler. Bu akşam için ne bekliyorsun
     Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    ben sanıye sanıye ızlıyorum daha oncede aynını yaptı hacımsız yukarı alıp bırden basıo 300 400p haftaya cok dıkkatlı olun eger yeterı kadar sort toplardsa acımaz
    GM 9 Pro d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    benim en çok tırstığım marketlerdeki pos cihazları...nefret ediyorum bazı insanlar var poşeti alıyor açmak için işaret parmağını diline götürüyor allahın belaları sonrada o parmakla pos ta şifre giriyor...bazen hiç dayanamıyorum yahu diyorum şimdi parmağını ağzına götürdün sonrada posu tuşluyorsun o parmakla pislik bu yaptığın ya diyorum...surat kıpkırmızı ses yok...valla kadın erkek dinlemiyorum kim yaparsa o an beynim dönüyor...mide bulandırıcı ya...

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    benim en çok tırstığım marketlerdeki pos cihazları...nefret ediyorum bazı insanlar var poşeti alıyor açmak için işaret parmağını diline götürüyor allahın belaları sonrada o parmakla pos ta şifre giriyor...bazen hiç dayanamıyorum yahu diyorum şimdi parmağını ağzına götürdün sonrada posu tuşluyorsun o parmakla pislik bu yaptığın ya diyorum...surat kıpkırmızı ses yok...valla kadın erkek dinlemiyorum kim yaparsa o an beynim dönüyor...mide bulandırıcı ya...
    temassiz kullanin, bankanizdan talep edin yoksa

Sayfa 348/1002 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •