Sayfa 351/1002 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: Viop - XIII

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Okulların tatil olması maçlar seyircisiz vs bizdeki vakanın uçup girmemesi için gibime geliyor. Testi yapan halk sağlığı laboratuvarı oradan kimsenin giki çıkamaz fetoden KHK ile atarım diye tehdit etmiştir.
    Bence turkiye de hatiri sayilir vaka var ama tespit edilmedi. Hukumette bunu bildigi icin onlem aliyor ki bu dogru. Mesela italya cok kotu performans gosterdi bu acidan. 2 hafta once sicramaya basladiginda ciddi kararlari almaliydilar. Almanya da tembel davrandi.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    evet bir de ekmekçi de oluyor aynı şey...geçen yeni bir eleman almışlar bi tane ekmek dedim attı parmağı yine bu ağzına poşeti açtı o elle ekmek koydu elinde eldiven falan da yok...naapıyon abicim sen dedim...verdiğin ekmeği çoluk çocuk evde yiyeceğiz olacak iş mi yaptığın? çocuk değil ki bilmez anlamaz akıl edemez diyesin eşşek kadar insanlar bunu yapanlar...valla kim yaparsa yapsın bazen sus söyleme diyorum kendi kendime ama bazen beynim dönüyor abi...basıyorum kalayı o zaman...
    poşetler çok sıkıntı

açılmadımı açılmıyor meret.

şoktaki meyve reyonları hep aynı. elle elle yerine koy.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3. Bovespa yüzde 10

4. Akşam fark ettim bana da virus geçer ise marketten geçer.

Risk noktaları:

Market kapısı (migrosda otomatik, BIM, A101 ve ŞOK da elle açılıyor)
    Meyve sebze reyonu
    Kitap reyonu
    Kasa (kasiyerin ürünleri elle geçirmesi ve POS için kredi kartını alması, migros jet kasa hariç)

Bu arada ATM de risk ama genelde bende nakit para olmuyor. Yanında alkolü mendil taşımak lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. pala 3 maymunumu oynuyor yoksa ..yoksa pazatesi hazırlıklarımı !!!!!
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    benim en çok tırstığım marketlerdeki pos cihazları...nefret ediyorum bazı insanlar var poşeti alıyor açmak için işaret parmağını diline götürüyor allahın belaları sonrada o parmakla pos ta şifre giriyor...bazen hiç dayanamıyorum yahu diyorum şimdi parmağını ağzına götürdün sonrada posu tuşluyorsun o parmakla pislik bu yaptığın ya diyorum...surat kıpkırmızı ses yok...valla kadın erkek dinlemiyorum kim yaparsa o an beynim dönüyor...mide bulandırıcı ya...
    Şu poşet yalama alışkanlığını bende çözemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. Biri kasada 50 lik eldiven unutmuş aldım, sonra geldi benim eldivenlerimi kim aldı dedi, sonra yerini gösterdi aldım, pudralı ve pudrasız iki versiyon var 8 TL olması lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. ihtiyarlık..çocukluğumdan beri alışmışım..açarım filemi doldururm..poşetle işim olmaz.... sunni şeyleri sevmem
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

Sayfa 351/1002 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •