Sayfa 367/1002 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: Viop - XIII

Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Dostum seni takip ediyorum kaç gündür... Çok yanlış işlemler yaptın... İnşallah fazla zarar etmemisindir..
    Bence son günler çok daha doğru işlemler yaptım..
    Piyasalar türbülanstaydı haftalardır..
    Bu akşam için öğlen son açtığım mütevazi DowF shortları da 21,2 görünce kar-al kıyamadık, aksi -800 puana stoplandı.. Normal böylesi piyasalarda..
    Dün mesela Viop30 biraz kâr-al trade de yapabilmiştik.. That’s all yani..

2. ABD, AB, Japonya ve Çin para vereceğiz dedi, artık alışkanlık oldu her seferinde daha fazla para verilmesi lazım.

Esasen her fani dünyadan alacaklı olarak gitmek durumunda. Geçen bir yazı vardı veya TV de söylendi, kıyamet yakın ise borçları ödemenin anlamı yok daha fazla borçlanalım denmiş. Yani devletler borçlandıkça borçlanacak ve paralar dağıtılacak, şirketler de o paraları toplamaya çalışacak. Bu paradan bizim ülkeye ne kadar ve nasıl düşecek önemli olan bu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Dow u 15 dk mumda düzeltmeyi tamamlamaya oynamışlar. Pazartesi sabah çözülür düğümü...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

4.  Alıntı Originally Posted by kdrhsmkb Yazıyı Oku
    Resmen korona var artık Türkiye’de 5 vaka ilan edildi. 9 Avrupa ülkesine uçuş yasağı geldi. Vb...

Burası Abd’nin bir eyaleti değil sonuçta. Tamam dow tabi ki yön veriyor ama bu yukarıdakiler etkili olmasa dowla beraber çıkmaz mı sanıyordunuz. Aslında düşmeyerek bunları fiyatladı hafta belki tam fiyatlamadı bile.

Bu açıklamalardan sonra dow yatay düz olsaydı ne olurdu, kıpkırmızı bir akşam viop. Bunu da düşünmek gerek.

Ytd
    Akşam seansı başladığında dow 21500 gibiydi vadeli 115 deydi....
    Kapanışta ise dow 23185 vadeli 114800 bir terslik var...
    %7 artıya karşılık tık yok...
    Olumsuz bir haber gelmezse pala pazartesi hesap keser gibi..
    Kısa pozisyonumu nedense kapatamadım vardır bir hayır..

5. Haftaya biz gündem olarak kendi problemlerimize döneriz CDS dolar idlib corona çekirge ve de bay Kemal bizi iki şey diğer ülkelerden ayristira bilir AB ve IMF o zaman endeks 300000 olur demedi demeyin

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    abd, ab, japonya ve çin para vereceğiz dedi, artık alışkanlık oldu her seferinde daha fazla para verilmesi lazım.

Esasen her fani dünyadan alacaklı olarak gitmek durumunda. Geçen bir yazı vardı veya tv de söylendi, kıyamet yakın ise borçları ödemenin anlamı yok daha fazla borçlanalım denmiş. Yani devletler borçlandıkça borçlanacak ve paralar dağıtılacak, şirketler de o paraları toplamaya çalışacak. Bu paradan bizim ülkeye ne kadar ve nasıl düşecek önemli olan bu.
    yıl başından bu güne 4 milyar dolar satmışlar gelen mi ha ha ha

7. İyi geceler FLAT CANDIR

8.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Dostum seni takip ediyorum kaç gündür... Çok yanlış işlemler yaptın... İnşallah fazla zarar etmemisindir..
    Bence biraz dinlenmesi lazım.

Bu arada dow napmış öyle yahu
    koskoca dow bir gün yüzde 10 aşağı bir gün yüzde 10 yukarı
    piyasalar şanzımanı dağıttı sanırım

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 367/1002 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz