Sayfa 371/1002 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: Viop - XIII

ateşe odunu veren merkel oldu % 50-60 enfekte olacak dedi,olur olmaz bilemem ama enfekte olanlar grip şeklinde geçiriyor,kuş gribi domuz gribide oldu,geldi ve geçti,bu salgın yaşlıları daha çok vuruyor,rakamlar dogruysa devede kulak rakamlar

2.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    İyi geceler FLAT CANDIR
    Flat geldin flat gidecen bu gidişle.

Neeeee hahaahaahahaa

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by sartorius Yazıyı Oku
    borsalar korkut malı elinden al,coştur mal ver şeklinde devam ediyor ve edecek,ben etrafımda hasta olan veya ölen duymadım,hatta italyada yüksek lisans yapan kızım 16 gün önce geldi orada tanıdıklarıyla konuşuyor ciddi bir durum yok 1000-1200 ölüm olmuş,duydugumuz,kötü tabi ölüm olması ama diger hastalıklardan ölüm daha fazla hemde yıllardır bögle
    Ciddi bir durum yok mu. Bizim burada italyan cok ve durumun vehametinden bahsediyorlar. Ulkede restoranlar alisveris merkezleri vs kapali. Sokaklar bombos. Her gun yeni 1000 vaka cikiyor. Butun ulke karantina da. Daha ne olacak.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu fedde ne kadar dolarlar var ?yarın alın 5 trilyon dolar daha diyebilir mi? 2008 den beri basbas paraları Leyla'ya modunda 3 ay sonra bir 5 daha bu hep böyle giderse ooo Dow 100k.😄

Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Bu fedde ne kadar dolarlar var ?yarın alın 5 trilyon dolar daha diyebilir mi? 2008 den beri basbas paraları Leyla'ya modunda 3 ay sonra bir 5 daha bu hep böyle giderse ooo Dow 100k.
    Istedigi kadar basar.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ciddi bir durum yok mu. Bizim burada italyan cok ve durumun vehametinden bahsediyorlar. Ulkede restoranlar alisveris merkezleri vs kapali. Sokaklar bombos. Her gun yeni 1000 vaka cikiyor. Butun ulke karantina da. Daha ne olacak.

bence ciddi durum yok,tabiki ülke kapatıldı,ticaret ve hayat durdu,abartılanda bu borsa açısından konuşuyorum bir şirket düşün milyar dolarlarla iş yapıyor binlerce insana ekmek veriyor,trafik kazasından bile daha az ölüm olacak,kansere çare bulunamadı,kuş gribi ve domuz gribide bögleydi bence yarın unutulur,yada para sahibi unutttur 1 aya kalmaz gündemden düşer,milyar dolar yatırımlar daha mühim çıkar,hep bögleydi ve bögle olacak,piyasa bögle bakacak benim fikrim degil ölen ölür kalan saglar bizim der piyasa malesef bögle

7.  Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Bu fedde ne kadar dolarlar var ?yarın alın 5 trilyon dolar daha diyebilir mi? 2008 den beri basbas paraları Leyla'ya modunda 3 ay sonra bir 5 daha bu hep böyle giderse ooo Dow 100k.😄
    Normalde TCMB de ne kadar TL var ise onda da o kadar dolar olmalı. TCMB den farkı özel bir şirket ve ABD hükümetinin payı yok, kar ortak bankalara gidiyor diye biliyorum.

Bir merkez bankası ne kadar para basabilir? Ben devletin borçlanma limitini pek geçmemeli diye düşünüyorum.

Yakında devletlerin borçlanma limiti filan olmaz diye ekonomistin biri yazı yazar Nobel ödülü verilir ve artık limit is sky olur.

Altın o yüzden kritik, hala, atıyorum bakırı veya demiri altın yapan bir formül bulunamamış, zamanında simyacılar çok araştırmış. Zamanında ABD de milletin elindeki altınları toplamışlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Bu virüs dünyayı korkuttu .......fakat bir taraftan insanlara faydası da oldu ......... mikrobun insanlara faydası mı olur derseniz elbette olmaz vücuda girerse , yenerseniz vücudunuz bağışıklık kazanır güçlenir ........tıbben belki böyle bir faydası olabilir........Fakat benim söylemek istediğim dünyadaki tüm insanlara Hijyeni öğretti ........ tuvalet temizliği , ellerin sık sık sabunla yıkanması ........ dezenfaktaston , kapalı alanların havalandırılması , yiyeceklerin yıkanması bunlar güzel şeyler........İnsanlar artık bankamatikteki tuşlara dokunurken veya marketlerdeki alışveriş pos cihazlarını tuşlarken iki kere düşünüyor ve ellerini ıslak mendillerle temizliyorlar , aksıran tıksıran insanlar mendil kullanmıyorsa ayıplanıyor küçümseniyor.......hasta nezle grip ama halk arasında hiç bir şey yokmuş gibi dolaşanlar , kalabalık ortamlara girenler ayıplanıyor aşağılanıyor , geri zekalı olarak algılanıyor.İşte bunları öğrendik su , sabun , alkol gibi temizlik malzemelerinin ne kadar değerli olduğunu öğrendik ..........Umarım saydıklarım kalıcı olur.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Sayfa 371/1002 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •