Sayfa 388/1002 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: Viop - XIII

Alıntı Originally Posted by Kendimettinn Yazıyı Oku
    Dostum diğer ülkeleri bilmem ama bizdeki veriler doğrudur, bu topiği okuyan yüzlerce belki binlerce insan var her birinin çevresi var bu çevrede coronalı biri olsa Allah korusun hayatını kaybetse mutlaka burada paylaşır. Bunu saklamak insanlığa belki kendi çocuğuna ihanettir.
    Turkiye yeterince test uygulamiyor.

Finlandiya mesela 5 milyon nufusu ile neredeyse bizim kadar test uyguladi.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Türkiye'nin AB'ye girme olasiligi sifir bile degil, eksi.
    Sn acm ın dedigi gibi,
    O zaman onlar bize girecek.Ama önden mi girer arkadan mı bilemem.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Eksik bilginiz var.ölüm sebebi Corona olmuyor.zature gibi akciğer hastalıkları oluyor.

İstanbul secimleri ve Libya şehitlerimiz bizden nelerin göz göre göre saklanmaya çalışilacagini gösteriyor.

Güven yoksa aksi herşeyin doğruluk payı vardır...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

4. Haftaya kayıpların alınması zamanıdır...Allah ın izniyle...Aşırı reaksiyon yerini stabil hale bırakıyor gün geçtikçe...Piyasalara verilen önlemler panigi azalttı...Borsalar ise her şeyi önceden satın alır...tıpkı bize virüs gelmeden düştüğü gibi...Şimdi tersi olacaktır inşaallah...y.t.d...

5.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    İngiltere

Ilave hiç bir tedbir almayacağıni insanın virüse doğal bağışıklık kazanmalarini bekleyeceklerini açıklamış.
    ...en üst akıl olan dünyayı el altından yöneten ingiltere böyle demişse dünyada birşeylerin toptan degişecegi aşikar bence yeni bir oyun kuruyorlar ...
    Sadece kumar...
    Hastalanan insan sayısı önemli, eğer hepsi bir anda hastalanırsa şunu diyorsun; ölen ölür kalan sağlar bizimdir...
    Zatüre nedeniyle solunum cihazı lazım oluyor yaşlıların hemen hepsine, çocuklara ve bir kısım genç orta yaş gurubundan insana da.
    İtalyada bir dr solunum cihazı istediğinde hiç bir avrupa ülkesi vermedi, çin gönderdi. Bu başlığa atmıştım haberi.
    Eğer saldım çayıra mevlam kayıra dersen vatandaşına, cihaz yoğun bakım ve bakım bulamadığı vatandaşların ölür.
    Diğer yandan iyi bir deney oluyor, ilgi ile takip edeceğim.

Halen yoğun bakımda olan durumu kritik olan ve ciddi olan olmak üzere çinde 17 bin kişi var. Onların akibetine göre ölüm oranı netleşecek. Tam bir plato çizdi artık wuhandaki rakamlar. Onu da ilgi ile takip ediyorum. Ticari ve sosyal hareketlilik artmaya başladı wuhanda, hasta sayısında artış olacak mı bu da izlenmesi gereken bir durum.

3. dalga başlamıştı, dünyada 300 bin beklentim vardı. Sanki uzatması zamansal olarak arttı. Büyük ihtimalle italya ve irandaki vakaların başlangıcı 3. dalga olacak bu da rakam ve süreyi arttırabilir...
    Bir çok açıklamaya göre dünya nufusunun %60 ının virüsle karşılaşması öngörülüyor. Bu şu demek de değil %60 ı hastalanacak. Klinik olarak hastalık çıkmayan kişi oranı çok daha fazla. O yüzden %60 ı karşılaşsa da hasta sayısı tüm dünyada ingiltere gibi başı boş bırakılmaz çin gibi karantina tedbirleri uygulanırsa çok fazla artmaz. umudum da bu yönde.
    Ekonomik aktiviteye etkisi bir çok analizin beklediğinden bence daha fazla olacak. Ayakta kalanlara fırsat sunacağı gibi kapitalist düzenin sorgulanması ve sistemin evrilmesinin bir tetikleyicisi de olabilir...
    NOT;
    Tam yazıyı yazdım haber önüme düştü
    https://tr.sputniknews.com/asya/2020...vakayi-onledi/
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

fed veya merkez bankalari piyasalara iyimserlik verdiler, global pala dediklerimiz sistem disinda duran paralari bu sekilde sistem icine cekipte borsalar dustu dusuncesiyle girenlerin ellerinden almasinlar bedava peynir fare kapaninda olur..borsada su gunlerde en mantiklisi gun ici firsat bulursan al sat aksama bir sey birakma gece rahat rahat uyu..firsatlar bitmez paralar biter.
    ilerleyen zamanda dahada abartilabilir corona vakasi çin de durumlar normal gibi gozuksede tekrar ikinci parti alevlenme yapacaklardir diye dusunuyorum.
    corona olayina inanmak istesemde inanmakta zorlaniyorum olurda bi kac lider birkac esrafin ileri gelenlerinden bir kismi virusten ölurse tekrar dusunmemiz gerekir.

7. Yaw arkadaş..
    Foruma giriyorum CORONA
    Tv yi açıyorum CORONA
    Evden kaçıyorum kahveye gidiyorum CORONA

öhgggggg...kusacam artık.

8. Ne zaman bir ulke bize sinir kapatsa vaka sayisi artisi aciklaniyor. Birlesik arap emirlikleri 4 ulkeye sinir kapatti biri turkiye. Sanki bizdeki vaka sayisinin fazlaligini bizden iyi biliyor gibiler. Kafamda deli sorular icimde cocuklarim icin korkular.

Sayfa 388/1002 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •