Sayfa 392/1002 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: Viop - XIII

1. Pis girdi... Cuma kapanıştan sonra Batı’da uçak seferleri yasağı geldi. Şimdi de Doğuda karayolu ve havayolu durduruluyor.

Toplayıp toplayıp herşey kapandıktan sonra haftasonu veriyorlar.

Ya iş cidden çok sıkıntı, büyük: ya da bi oyun var.

Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bu kadar uzatmalarına ne gerek var ya? komple tüm dünya ülkelerine kapattık kardeşim de ve kapat...sonuçta keyfi bir uygulama değil düşmanca bir uygulama değil...en başta kendi halkının sağlığı kendi milletinin menfaati için olması gereken bir şey...

kapatsınlar ya komple nisan ortasına veya sonuna kadar...bitti gitti...

taksit taksit iş yapmaya ne gerek var...

Alıntı Originally Posted by alihaydar Yazıyı Oku
    Gurcistanla da sarp kapatildi.

3. Yakın zamanda yoğun bakım ihtiyacı olan bir hastanız oldu mu ? Benim oldu. Yoğun bakım ünitesinde yer bulmak o kadar da kolay değil. Özellikle İstanbul'da Devlet Hastaneleri %100 Kapasite ile çalışıyorlar o yüzden alınan önlemleri özellikle Annem için, yaşı yüksek olan akrabalarım için, sevdiğim insanlar için önemsiyorum. Elimden geldiğince çok fazla temas etmemeye çalışıyorum. Ne için mi yaşı 65 üzerinde olan sevdiklerim için. Paranoya şeklinde değil ama ciddiyetsizlikle de değil. Her kes için sağlıklı günler dilerim.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Neden?
    Denizden güzel dezenfeksiyon mu var?
    Gerci balik ciftiklerinin b.klarindan bakteri kapiyoruz, ama giriyoruz yinede sonucunda!
    tuzlu su dezenfektan olsaydı olurdu ama değil sende direk cıbıldak şekilde temas yolu açık
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    tr de sadece 5 vaka var

avm ye bile yasak geldine göre.

bence durum çok vahim.
    Ha bi de o var. Okullar vb anladık da avm’lere gelen kısıtlama ekonominin canına okuyacak. Çarpan etkisi olarak ekonomi risk altında hissedecektir kendini. Şimdi büyük bi AVM’de 40.000 kira ödeyip 70.000 kar eden bir yeriniz olduğunu düşünün. O 70.000 belki çok uzun bir süre imkansız hale gelecek bu yaraların kendini toparlaması uzun zor bi süreç.

(Bunu da piyasaların kapanması sonrasına, haftasonuna sakladılar tabi)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1
    Bence en kötü senaryodayız ya neyse...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    tuzlu su dezenfektan olsaydı olurdu ama değil sende direk cıbıldak şekilde temas yolu açık
    Tekneden cibildak atlamak iyi oluyor, vazgecmem!

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Tekneden cibildak atlamak iyi oluyor, vazgecmem!
    arkadaşım nerden atlarsan atla.

millet otelde kalıyor teknede değil. otelin havuzunda otelin sahilinde aynı yerde yüzüyor.

ha sevişmişsin ha aynı suya girmişsin diyorum. daha öncede yazdım tatil bölgeni sen seçebiliyorsun ama denize havuza kimle gireceğini sen seçemiyorsun.

otelin camından atlamak gibi bir fantazisi yoksa milletin bu sene turizm bitik diyorum.

almanyada isen madem sor bir almana bu sene nereye tatile gitmeyi düşünüyorsun diye bakam ne diyecek.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 392/1002 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •