Sayfa 401/1002 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    aynen öyle hocam..88 altı krizin başlangıç safhası..krizin başı yani..
    ne tesadüf 87.186 da gap olmuş..840 puan kadar..
    önemli gaplar doldu ama bu da fena değil..
    en kötüsü borsalar için death cross dur,gündüz yazdım 2 borsaya baktım, diğerleri ilgilendirmiyor beni,dax ve dow jones death cross var,bizde ise henüz yok,olursa yazarım.........

2. Trump: İngiltere ve İrlanda'ya da seyahat yasağı koymayı göz önünde bulunduruyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Tester değil, kesinlikle sahte ürünler.
    İnternette facebook ta tester adı altında satılan ürünler çok yaygın.
    İzmir basmahane de tester ürünler sokak satıcılarında tezgahta 25 tl.
    Alsancak Amerikan pasajında 100-150 tl cıvarı.
    ÜDS yaygın uygulansa bu sahtekarlar satış yapamazdı.
    Benim dediğim 20 sene önceydi, demek onun da cılkı çıkmış.

Mahmutpaşa'dan güzel bir palto almıştım, adam "Beyoğlu'nda kapanan bir mağaza" diyordu. Ertesi sene oradan geçerken baktım aynı adam yine aynısını söylüyor "Beyoğlu'nda kapanan bir mağaza".

Aynı şeyi bir mobilyacı da yaptı, alış verişimi yaptıktan sonra adama sordum, kapanan firma filan yok, boş bir mağazayı geçici kiralıyoruz toptan alıp perakende satıyoruz, işler yavaşlayınca başka yere geçiyoruz demişti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Su kadar maske stogumuz, bu kadar gunluk uretim kapasitemiz var diyorlarda eczanelerde maske yok. Nasil olacak bu isler.

5.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    Trump: İngiltere ve İrlanda'ya da seyahat
    yasağı koymayı göz önünde bulunduruyoruz
    Koysun dursun ...
    Şuan ki ortamda
    Pazartesi viop ta 112 mi daha yakın 118 mi....
    Gelecek haberleri saymazsak...
    Nedir fikrin....

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Benim dediğim 20 sene önceydi, demek onun da cılkı çıkmış.

Mahmutpaşa'dan güzel bir palto almıştım, adam "Beyoğlu'nda kapanan bir mağaza" diyordu. Ertesi sene oradan geçerken baktım aynı adam yine aynısını söylüyor "Beyoğlu'nda kapanan bir mağaza".

Aynı şeyi bir mobilyacı da yaptı, alış verişimi yaptıktan sonra adama sordum, kapanan firma filan yok, boş bir mağazayı geçici kiralıyoruz toptan alıp perakende satıyoruz, işler yavaşlayınca başka yere geçiyoruz demişti.
    ''KAPATIYORUZ'' adlı şirketin marka tescili var.(iptal edilmesi gerekir) :

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    İnşallah bugünlerden daha kötüsünü görmeyiz Dostum. Hisselerden çözmeye çslışacağız. Cuma günü nasıl ki sağlam hisseler desteklere dokununca dip oldu galiba dedikten sonra endeks 99 bine gitti, yine aynı şekilde bakacağız.
    Bugun cok dusundum acaba niye satmadim diye. Thyao tavan 9.35 idi ve 9.32 gormus

Ttkom 6.77 idi ve 6.70 gordu. O an bunlar tavana kilitler diye dusundum ama bana kilitlediler.

Gun sonu yine guzel karim vardi ama ogle saatlerinde iki kati idi.

Simdi pzt longa kaldik. Cuma aksami dow iyiydi ama haftasonu hava biraz bozuldu sanki

Pzt gunu cuma gunu yaptigim kari kaybettigim an pozlari kapatirim. Vadeli su zamanlar buyuk risk. Gun icinde in cik 10 15 bin puan oynuyor

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Alenichev tovbeni bozmayacaktin. Yol yakınken dön derim dışardan bakarken insana herşey çok kolay ve herşeyi biliyorsun tepkileri biliyorsun vs. Ama içine girince öyle olmuyor. O yüzden bu dönemler en riskli zamanlar. Piyasalar düzeltmeden girme.

Sayfa 401/1002 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •