Sayfa 403/1002 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: Viop - XIII

Bir gün bu kartla tanıştığımızda ki çok yakında...
    Salgını konuşup bu günleri anıp cocuklarınıza fiziki para diye birşey vardı dersiniz

https://twitter.com/ErtanOzyigit/sta...82488778395651

2.  Alıntı Originally Posted by luckydraw Yazıyı Oku
    Ig deki manyaqlar sapitti.
    Dow u bizim 18:15 kapanisina getirdiler neredeyse.
    https://www.ig.com/en/indices/market...nd-wall-street
    parasal önlemler işe yaramıyor,balon patladı bir kere,normal değerine dönüp dengeye gelecek başka şans yok ,apple düşmüş haliyle f/k 20 .........

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Bir gün bu kartla tanıştığımızda ki çok yakında...
    Salgını konuşup bu günleri anıp cocuklarınıza fiziki para diye birşey vardı dersiniz

https://twitter.com/ErtanOzyigit/sta...82488778395651
    Burada herkes kullaniyor. Turkiye de yayginlasacagini dusunmuyorum.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bugun cok dusundum acaba niye satmadim diye. Thyao tavan 9.35 idi ve 9.32 gormus

Ttkom 6.77 idi ve 6.70 gordu. O an bunlar tavana kilitler diye dusundum ama bana kilitlediler.

Gun sonu yine guzel karim vardi ama ogle saatlerinde iki kati idi.

Simdi pzt longa kaldik. Cuma aksami dow iyiydi ama haftasonu hava biraz bozuldu sanki

Pzt gunu cuma gunu yaptigim kari kaybettigim an pozlari kapatirim. Vadeli su zamanlar buyuk risk. Gun icinde in cik 10 15 bin puan oynuyor

Bu borsanın en kötü tarafı hep iş işten geçtikten sonra öyle yapsaydım böyle yapsaydım dedirtmesi. Pala adama sopa yedire yedire bile öğretemiyor bu oyunu. Cuma günü 99 bini geçmemiz teknik anlamda yüzde bir gibi bişeydi. Tekniğe bakmaya bile gerek yoktu. Geçen ki çöküşte 99 bin açılıp 113 bine gitmişiz sonra geri gelip 91 bine düşmüşüz. Bakkala sorsan nereye kadar tepki verir desen 99 bin demez mi
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Bu borsanın en kötü tarafı hep iş işten geçtikten sonra öyle yapsaydım böyle yapsaydım dedirtmesi. Pala adama sopa yedire yedire bile öğretemiyor bu oyunu. Cuma günü 99 bini geçmemiz teknik anlamda yüzde bir gibi bişeydi. Tekniğe bakmaya bile gerek yoktu. Geçen ki çöküşte 99 bin açılıp 113 bine gitmişiz sonra geri gelip 91 bine düşmüşüz. Bakkala sorsan nereye kadar tepki verir desen 99 bin demez mi
    Bende 99 binin gecilmesini beklemiyordum. Senaryom su sekilde idi.

En kotu 97 98 de kalir

Pzt burayi gapli gecer.

Basit dusundum. Aksamina cok bozdu piyasalar.

Sana zahmet tepeden 91k bir fibo cizip yuzde 38 ve 50 lik degerleri yazar misin ekranin varsa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bende 99 binin gecilmesini beklemiyordum. Senaryom su sekilde idi.

En kotu 97 98 de kalir

Pzt burayi gapli gecer.

Basit dusundum. Aksamina cok bozdu piyasalar.

Sana zahmet tepeden 91k bir fibo cizip yuzde 38 ve 50 lik degerleri yazar misin ekranin varsa

Malesef ekran yok telefondan can sıkıntısına bakıyorum. Haftasonu babamların yanına kaçtım .
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7. Viop - XIII

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Aynen. 8.90 dan 500 adet ereğli short pozum vardı salı gününden. Perşembe akşamına kadar elimde tutsaydım 50.000 tl bırakacaktı. Cuma günüde THY de 9.25 den açtığım 300 adet short pozu 9.10 dan kapattım. Kapatmasaymışım pazartesi daha güzel bir kar bırakabilirmiş. Nasip. Korkuyor insan poz açınca. Dolar bazlı bütün kağıtlar çöp olmuş durumda. Bir taraftada devamlı para sürüyorlar piyasaya. Yabamcı kelepir görürde bizim borsaya dalarsa diye shortta duramıyorum maalesef. Benim kafa kağıdım artık enerjisa. Pazartesi güzel fırsat verirse yine dalacağım ona long olarak. Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum çok CİDDİ

Kaos'un yaşandığı İtalya'dan gelen bir ses
    Tavsiyelerine kulak verelim

https://twitter.com/ferhandemir25/st...94608349413377

sonunda söylediği mantıklı.

acile hastaneye gitmeyin diyor. burda özel ekip evinize geliyor diyor.

bizde ise numune ankaraya gidiyor bla bla. millet okul tatil oldu diye aştiye koşuyor.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 403/1002 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •