Sayfa 416/1002 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    kuluçka süresinde ise testten geçmesi de bir şey ifade etmiyor diye biliyorum...
    14 gün sürenin sebebi o zaten, 14 günde ortaya çıkabiliyor diye bir tesbit var.

2. Türkiye'de korona 5 ten büyüktür
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yahu amma abarttınız. Eloğlu günde 2-3 bin vaka açıklıyor, onlar napsın..intihar mi etsinler.

Biri çıkar, az vaka açıklanıyor, kesin saklıyorlar der...diğeri gelir 6. Vaka da çok yayılacak der. Sakin biraz.

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Umreden gelenleri evlerde ziyaret edip tarama yapacaklarını tahmin ediyorum.
    Akıl, mantık denen bir şey var...söylenen açık ve net...bence de en mantıklısı o...14 gün kendinizi karantinaya alın deniyor...belirtiler oluşursa, hastaneye gidecek, yurtdışı hikayesi olduğu İçin test yapılır o zaman.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yahu amma abarttınız. Eloğlu günde 2-3 bin vaka açıklıyor, onlar napsın..intihar mi etsinler.

Biri çıkar, az vaka açıklanıyor, kesin saklıyorlar der...diğeri gelir 6. Vaka da çok yayılacak der. Sakin biraz.
    Bundan sonra sayı katlanarak gidebilir
    Çok güzel tedbirler alındı boşa gitmesin
    14 tüm memlekette karantina uygulansın
    Yoksa ilerde baş etmek çok zor olur

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Şu ortamda piyasanın dönmesinin imkanı yok. Avrupada hayat duruyor abd de de aynısı olacak gibi. Ikikere 111.500 den döndü 3. Ye oraya gelirse long olmayan kalmaz. Ayrıca 149 dan 114 e düşmüş piyasada ben tersteyim battım bittim diyen yok forumda çok ilginç geldi bana. Ky bilinclenmeye basladi viop kolay kolay eski tufalara dusmuyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by Macar Yazıyı Oku
    Bundan sonra sayı katlanarak gidebilir
    Çok güzel tedbirler alındı boşa gitmesin
    14 tüm memlekette karantina uygulansın
    Yoksa ilerde baş etmek çok zor olur

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben tedbir alınmasın demiyorum ki...açıklama gayet net, yurt dışından geldiysen kendini tecrit et...14 gün karantinada kal...bu süre zarfında ateş vs belirti varsa hastaneye başvur, yoksa normal hayata dön.

Millet makarnaya saldırıyor, piyasada kolonya kalmadı...sanki kıyamet kopacak..bu işi de iyice magazine döndürdük.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku

Abartmak mi endiselenmek mi desek biz bu duruma. Umreden gelen teyze ya da amcayi 1 haftada kac kisi ziyaret etti sizce ? Hosgeldin Allah kabul etsin falan.. oradan cikanlar kac kisiyle gorustu
    . S3nin binler dedigin cok mu zor olusuyor zannettin. Kardesim korkmiyorsan korkma ama ben korkuyorum ciddiye aliyorum. Bana birsey olmaz diyenlere aferin mi diyelim cok cesursun mu. Sizlerin vurdumduymazligi tedbirsizligi bizi ve sevdiklerimizi tehdit ediyor. Cehalet mi kotu korkmak mi ..

8. Almanya, İtalya, ispanya vs. bakın derim. Anlatılanlar, yaşananlar yalan değil. Alman arkadaşım eczanede ilaç kalmadığını ilaç alamadığını söylüyor, ülkeler sokağa çıkma yasağı ilan ediyor. Bizde sayı katlanarak artarsa aynı duruma düşebiliriz
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ben tedbir alınmasın demiyorum ki...açıklama gayet net, yurt dışından geldiysen kendini tecrit et...14 gün karantinada kal...bu süre zarfında ateş vs belirti varsa hastaneye başvur, yoksa normal hayata dön.

Millet makarnaya saldırıyor, piyasada kolonya kalmadı...sanki kıyamet kopacak..bu işi de iyice magazine döndürdük.

Sayfa 416/1002 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •