Sayfa 417/1002 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Dolar rezerv para.
    Dolar ile petrol-altın-buğday-şeker-kahve- diğer emtialar fiyatlanıyor.
    İşte bu dolar sorgulanmalı bence geç kalındı kaldikcada sorunun derinligi büyüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ben tedbir alınmasın demiyorum ki...açıklama gayet net, yurt dışından geldiysen kendini tecrit et...14 gün karantinada kal...bu süre zarfında ateş vs belirti varsa hastaneye başvur, yoksa normal hayata dön.

Millet makarnaya saldırıyor, piyasada kolonya kalmadı...sanki kıyamet kopacak..bu işi de iyice magazine döndürdük.
    Göçmen kuşlardanda gelir önlemlere biryere kadar önemli bir profesör acıkladı

3.  Alıntı Originally Posted by alihaydar Yazıyı Oku
    Abartmak mi endiselenmek mi desek biz bu duruma. Umreden gelen teyze ya da amcayi 1 haftada kac kisi ziyaret etti sizce ? Hosgeldin Allah kabul etsin falan.. oradan cikanlar kac kisiyle gorustu
    . S3nin binler dedigin cok mu zor olusuyor zannettin. Kardesim korkmiyorsan korkma ama ben korkuyorum ciddiye aliyorum. Bana birsey olmaz diyenlere aferin mi diyelim cok cesursun mu. Sizlerin vurdumduymazligi tedbirsizligi bizi ve sevdiklerimizi tehdit ediyor. Cehalet mi kotu korkmak mi ..
    Hehe, ben çok cahilim...ilk 50 ülkeyi gün ve gün takip ediyorum, trendleri nasıl biliyorum..ss leri alıp saklıyorum...hayatım veri analizi yapmakla geçti...şu an italya ve İran, biraz da İspanya...bu ülkelerde sıkı tedbirler gerekli olabilir..Çin, güneykore iki ayda kontrol altına aldı..Avrupa da 2 ay olmaz, 3 ayda kontrol altına alır. Bizim durumumuz bunların yanında hiç bir şey değil.

Ayrıca boş korkunun kimseye faydası yok...tedbirini al, sakinliğini koru..hepsi bu...ortalığı velveleye vermeyin.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ben tedbir alınmasın demiyorum ki...açıklama gayet net, yurt dışından geldiysen kendini tecrit et...14 gün karantinada kal...bu süre zarfında ateş vs belirti varsa hastaneye başvur, yoksa normal hayata dön.

Millet makarnaya saldırıyor, piyasada kolonya kalmadı...sanki kıyamet kopacak..bu işi de iyice magazine döndürdük.
    Senin öldügun gun senin kiyametin benimki de benim.. olenler icin kiyamet koptu coktan. .. ben öldukten 2 saat sonra ilac bulunmus gecmis olsun..

5. Pozisyonlar Kaldıraçlı olunca..korkular da, heyecan da katlamalı oluyor...bir ara Japonya’da nükleer sızıntı olmuştu...kıyamet o zaman kopuyordu,,,insanlık son anda kurtulmuştu.

21 yıldır bu forumdayım, şu son 2-3 yıldaki hurafeler, komplo teorileri, hiç bu kadar ayyuka çıkmamıştı...kardeşim çok endişeysen, çok kaygılıysan antidepresanını 1 den ikiye çıkar, zaten ikiyse dozunu artır.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Gül yuzlüm gül destim
    Gülüm ben sana kustum
    Inan degil sana kastim
    CAHILLE SOHBETI KESTIM..

7.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Sarımsak kürünü 2 hafta önce hazırladım ,gelen hafta kullanıma hazır olacak.(40 adet kastamonu sarımsağı-40 ad.limon suyu- 21 gün)
    Pancar kürü de hazır sayılır.( 5 ad.orta boy pancar-5 lt. su-1 yemek kaşığı bal -2 hafta fermente edilecek)

(CoQ-10) ve Propolis takviye alıyorum.
    25 martta sigarayı bırakmayı planlıyorum veya günde max.10 ad.
    Sarımsak önemli ama yerli olacak ithal sarımsak var bimde light ne koku ne tat keskin değil.Buarada Çin'den ithal sarımsak getiriyormusuk haberiniz olsun Corona dan korunalim derken Allah korusun. 😄

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Umreden gelenleri evlerde ziyaret edip tarama yapacaklarını tahmin ediyorum.
    Umrefen gelenlere ziyarete gidilir ziyaretçi kabul etmesinler eve 14 gün karantina Corona sebebiyle kapıları kapattık diye kapıya not assinlar.😄

Sayfa 417/1002 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •