Special Days Image
Sayfa 418/1002 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by ustun1 Yazıyı Oku
    Göçmen kuşlardanda gelir önlemlere biryere kadar önemli bir profesör acıkladı
    Bence en kötüsü bu hayvanlarda ara konak olarak kullanıp mutasyon geçiriyor önlemek imkansız.😰

2.  Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Umrefen gelenlere ziyarete gidilir ziyaretçi kabul etmesinler eve 14 gün karantina Corona sebebiyle kapıları kapattık diye kapıya not assinlar.��
    Ben de onu diyorum. Devlet tavsiye verir gerisi insanlara kalmış durumda. Ziyarete gitmesen küserler, kabul etmesen alınırlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Bence en kötüsü bu hayvanlarda ara konak olarak kullanıp mutasyon geçiriyor önlemek imkansız.��
    Sokak köpekleri, kediler hakkında bir şey söylendi mi? Komşum da her gün köpeğini gezdirir, ona teskin edici bir şey söyleyeyim ya da hiç ağzımı açmayayım. Ben virus olduğuna inanmıyorum diyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Devlet tavsiye verir gerisi insanlara kalmış durumda.
    Böyle durumlarda devlet tavsiye vermez. (vermemeli). Emreder. (emretmeli)

Bugün verilmeyen emirler, daha sonra can yakıcı şekilde verilmek zorunda kalınır... Örnek İtalya, Fransa gibi.. Lokantalar kafeler kapatıldı. Ticari hayat durduruldu.

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben de onu diyorum. Devlet tavsiye verir gerisi insanlara kalmış durumda. Ziyarete gitmesen küserler, kabul etmesen alınırlar.
    Ziyarete gidenler el öpmeden de olmaz şimdi diye düşünür.Sıkıntılı bir durum kuşlu sitede ziyaret yapanlar paylaşıyor zaten gitmeyin demekle olmuyor.

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Sarımsak kürünü 2 hafta önce hazırladım ,gelen hafta kullanıma hazır olacak.(40 adet kastamonu sarımsağı-40 ad.limon suyu- 21 gün)
    Pancar kürü de hazır sayılır.( 5 ad.orta boy pancar-5 lt. su-1 yemek kaşığı bal -2 hafta fermente edilecek)

(CoQ-10) ve Propolis takviye alıyorum.
    25 martta sigarayı bırakmayı planlıyorum veya günde max.10 ad.
     Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Sarımsak önemli ama yerli olacak ithal sarımsak var bimde light ne koku ne tat keskin değil.Buarada Çin'den ithal sarımsak getiriyormusuk haberiniz olsun Corona dan korunalim derken Allah korusun. ��
    Gözünüzden kaçmış olmalı.

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben de düşünüyorum. Öksürüyorsun deyip alıp götürürler ileride.
    İlaçla bırakmayı düşünüyorsanız mutlaka Champix i doktorunuza sorun, 24 yıllık içiciyim ( 1-1.5 paket ) ilaçla sigara bırakılır mı diyodum valla çok işe yaradı bide Allen Car videosu var onu 2-3 defa izleyin, bolca sigara bırakma forumlarını okuyun özellikle champix le bırakanlar vs ekşi de var. Ben Bırakmışken panik atak sırasında yaktım 6-7 ay sonra. Becerebilmek bırakmaktan daha zor ama günde 5 adetle sınırlandırabilirsem şifa niyetiyle içerim

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Sokak köpekleri, kediler hakkında bir şey söylendi mi? Komşum da her gün köpeğini gezdirir, ona teskin edici bir şey söyleyeyim ya da hiç ağzımı açmayayım. Ben virus olduğuna inanmıyorum diyordu.
    Kedi ve Köpeklere zaten corona virüsü aşısı yapılıyor.
    Komşunuz köpeğinin aşı karnesine bakarsa görecektir.

Sayfa 418/1002 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •