Sayfa 421/1002 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Viop - XIII

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Size mi verecek ?
    Yani köpeğimi size verecek demek istedim.

2.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Size mi verecek ?
    Kadın köpek çok güçlü tutamıyorum diyor. Ben gezdirecek mişim, o da yanımda olacakmış. Para da kazanacaksın dedi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kadın köpek çok güçlü tutamıyorum diyor. Ben gezdirecek mişim, o da yanımda olacakmış. Para da kazanacaksın dedi.
    Bayan size yakınlaşmak için köpeğini aracı yapıyor gibi algıladım ben.
    Genelde erkeklerde bu yöntemi tercih ederler.
    Hayırlısı olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Yani köpeğimi size verecek demek istedim.
    Kadın çok güzel olsa zaten köpeği bırak beni al derim. Orta halli birisi.

Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Wekend Dow 1000 puan eksi. Bu hafta yeni bir satış dalgası gelir gibi. Apple mağazaları kapatma kararı almış bu önemli. Arkası gelir. Bence asıl önemli olan etkisanayi kuruluşları tatil verdiğinde başlar. Virüs abartılıyor olabilir ama yeni finansal krizi tetikleyecegi simdiden belli. Ayrıca bi sure sonra zor durumda olan bir çok büyük küçük firma iflas açıklar.
    Bence bu alinan onlemler olumlu etkiler. Apple magazalarini sadece insanlara deger verdigi icin mi kapatiyor. Hayir. Zaten ulkeler kendilerini karantinaya aliyor. Su zamanda insan telefon derdine dusmez. Onlar hesaplamislardir. Bu 2 haftalik kapanis ne kadar zarar edecek. Bir telefon sebze meyve gibi degil. A manavinda aradigin sebze yoksa B manavina gidersin ama aklinda iphone 11 almak varken magazalar kapali diye samsung almazsin.

Ucak firmalari da keza oyle. Ornegin thy 14 ulkeye ucmuyacak. Zaten ucsa bile o yolcular 14 gun karantinadan cikamayacaklar. O halde thy sunu diyor. Zaten yolcu sayim az ve daha da azalacak. Goturdugum yolcularda karantinaya girecek. O halde en iyisi bir sure operasyonlari durdurmak.

Bu kadar onlemin alinmasi su yonden olumlu. Piyasa bu onlemlerin ise yarama hikayesini satin almak isteyebilir bir sure ya da finansal kriz dusuncelerini bir sure unutturabilir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Bayan size yakınlaşmak için köpeğini aracı yapıyor gibi algıladım ben.
    Hayırlısı olsun.
    Güzellik geçici zaten, bir süre sonra ısınıyorsun. Borsa filan işine karışmayacağından emin olmak lazım.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kadın çok güzel olsa zaten köpeği bırak beni al derim. Orta halli birisi.
    Genelleme yapmak yanlış olabilir ama güzel olmayan bayanlar dağcılık kluplerini tercih ediyorlar.
    Zengin bayanlar avrupa turlarını.

14 gün sabit bir rakam değil.

24 olabilir 240 olabilir. zamanla..

benim gözlemim ülke olarak çok hafife alıyoruz hala virüsü.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 421/1002 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •