Sayfa 451/1002 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Viop - XIII

Okuyorum okuyorum düşüş için onca sebep varken , yükseliş için sebep bulunması beni şaşırtiyo , yani biz hiçmi dow ve dax tan ayrışmadik hep paralelmi hareket ettik.

2.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Yarın 100 bin üstü kalıp kamayacağı çok önemli
    100.000 mi ya kardes eksi 3 acmazsak iyidir

3. Abd bizim cuma 18:15 teki kapanis ile ayni seviye de. Goruntu aslen yatay. Aksam seansi dow un aksam hareketine katilmadi. Yarin sabah piyasalar acilmadan haber cikti cikti, yoksa yarin saglam eksi bir gun. Fed toplanti beklemeden faiz indirmeli

imam ve meyhaneci
    Kasabanın birinde, yol üzerinde, köşe başında çok güzel bir cami varmış.

Caminin tam karşısında da iki katlı bir bina,

Binayı kiralayan adam, binanın alt katına bir meyhane, üst katına da pavyon açmak üzere hazırlıklara başlamış.

Caminin imamı buna şiddetle karşı çıkmış ama açılışı bir türlü önleyememiş.

Yapabildiği tek şey; bu yerin yıkılması ve helak olması için gece gündüz dua etmek olmuş.

Meyhanenin açıldığı gün, gece vakti; şiddetli bir şekilde yağmur yağmaya, fırtınalar kopmaya başlamış ve düşen bir yıldırım sonucu, bina yanarak yerle bir olmuş.

İmam ve cemaat, bu olaydan duydukları memnuniyeti saklamamışlar.

Meyhaneci ise; bu olaydan ötürü imam ve cemaatin yaptıkları dua ve ibadet nedeni ile sorumlu olduğunu ileri sürerek, uğradığı zararı karşılamak için onlara karşı tazminat davası açmış.

İmam, verdiği cevap dilekçesinde, bu işlerin dua ile bir ilgisi olamadığı yolunda savunma yapar.

Yargılama aşamasında, bütün deliller getirilmiş, tanıklar dinlenmiş, nihayet duruşma günü gelmiş.

Hâkim dosyayı açmış ve taraflara dönerek:

Bütün dosyayı dikkatle inceledim, ortada tuhaf bir durum var, nasıl karar vereceğimi bilemiyorum;

Davanın taraflarından birisi, duanın gücüne inanan bir meyhaneci;Diğeri ise yaptığı duanın gücüne inanmayan bir imam” demiş

5. Bizdeki akşam Seansı ya da yurtdışı weekend kaale alınmaz . Anlamsız
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

6. Cuma günü bitti gitti

Tarih oldu artık

Cuma akşamı Dow yukarıya devre kesti sanırım

Asya net artı açar ve sonra oturur Dow futures a bakar

Dow futures ptesi sabahı yatay yada artı seyrederse biz de kesin artı GAP olması lazım mantıken

Yok eğer yine 3-5 eksi olursa o zaman bile yatay olması lazım ama pşikoloşik olarak eksi açabilir

Zaten nasıl açarsa açsın pala açıldıktan sonra işi bitiriyor

7.  Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    100.000 mi ya kardes eksi 3 acmazsak iyidir
    Bencede ama 750 milyar dolar bu hırsızlar için hiç az değil..

8. yok artık ne eksisi yarın kesin 105000 kapatır......

Sayfa 451/1002 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •