Sayfa 738/1002 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: Viop - XIII

1. hüstadlardan yeni kampanya bekliyoruz yatayda devre kesici olsun yükseliş marjı %75 ossun

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Hocam 1-2, 1-3 teminatla robot. Birkaç farklı sistem. Benki yıllarca manuel poz almış, hep manueli savunmuş biriyim artık şu piyasada, düşüş öncesinden bahsediyorum, manuel işlem çok zor. İnsanın duygularına, sinirlerine hakim olması çok zor. İşlemler çok hızlandı.
    Dünyanın en zor işi valla. Aynı hatayı tekrar tekrar yapıyorum. Yaptıktan hemen sonra hata olduğunu anlıyorum artık ama yapacak bir şey yok. Pozisyona girişi zorlaştıran bazı önlemler almaya çalışacağım.

Robot şimdilik düşünmüyorum çünkü ben momentum tarzı trade ediyorum. Endeksi sadece bu dönem gibi volatilitenin yüksek olduğu dönemlerde trade ediyorum. O gün hangi hissede yeni haber/katalizör varsa ona giriyorum normalde. Bu şekilde robot ayarlamak daha zor olur sanırım.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
     Alıntı Originally Posted by erhan Yazıyı Oku
    Bi sus ya bi suss tamam mı üstadsın akıllısın her *oku bildin. 60 bin altı da olur 50 bin bile olur diye şimdiden yaz ki seni daha sonra tekrar övelim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    eksi ospir bin demistim...50-60 kesmiyo..
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

4.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    2020 kriz karakteristiği sizce 2000 gibi mi 2008 gibi mi yoksa 2012 gibi mi?
    2001 de dünyada olup bitenden çok kendi içimize odaklanmıştık. Ama uygulanan bir IMF programı ve AB hikayesi sonrası likitide krizi sonrası çöküş. Sonrasında uygulanan IMF programı ve Satılan KIT'ler. O zaman dış borç şimdikinin 1/10 un veya ondan daha da azdı.
    2008 bizim değil dünyanın yaşadığı likitide problemiydi ve finansal sistemlerden kaynaklanmıştı. Sonrasında oluşan hava bize para olarak geri dönmüştü.

Şimdi bütün bunları bugün için değerlendirsek, o zamandan bu zamana çok fazla parametre değişti. Kafam çok karışık, global kriz reel sektör kaynaklı ve finansal sistemi çatırdatıyor. Bizim için yapacak çok fazla seçenek yok, bize karşı bir güven erezyonu var neler mi ? S400, Rusya, Amerika ilişkileri, IDLİB, AB Problemleri vs.

Ama AB çıpası ve yanına belkide IMF desteği olursa ya da dış kaynak kendiliğinden akacaktır. Bunun dışında dış dünyanın güveni nasıl kazanılır bilmiyorum.

Hep birlikte göreceğiz. Ama su gelene kadar kurbağanın gözü patlamaz ise iyi olur.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Hicri hangi aydı bu bereket style ?.. )
    Yoksa o ay mı, maşallah..

6. Depoyu fulleyelim, burdan almayıpta nerden alıcaz

16.96 Since 27 Aralık 2023

7. Bırakın yahu, niye işlem yapıyorsunuz ki? piyasa ne yaparsa yapsın... bu piyasada para kazanacağınızı mı zannediyorsunuz? piyasa diye bir şey yok.. hisselerin değeri şuan da sıfır.. büyükleri besliyorsunuz başka bir şey yok.
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

8. Oyalandıkca bandı aşağı açıyor bunların gözü dönmüş

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 738/1002 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •