Sayfa 811/1002 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Viop - XIII

Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Sokağa çıkma yasağı bence saçmalık

Onlarca yasak geldi zaten

Millet yeterince tirsti ve yakın temasta bulunmuyor birbiriyle .

Bundan sonrası mokunu çıkarmak olur ve sonuca ciddi bir katkısı bulunmaz bence
    Bazı insanlar işe gitmek istemiyorlar ama gitmek zorundalar. Sorun burada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    pgsus u kaldırıp kaldırıp tabana oturtuyorlar.
    20 leri göstericekler herhalde ona...

3. buyrun .

2 saatir kıçınzıdan duyum duuyum diye attığınız şeylere cevap.

aynı zihniyet bu.

1 hafta önce marketlere gidip makarna yığan , kolonya depolayan

üzülerek söylüyorum okumuş kesimden daha çok bunlar. whatsapp dan birbirine sahte şeyleri atıp daha da tırsan

panikleyen etrafını da panikleten

olmaz böyle
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

sosyal medyada ücretsiz izine ayrılanların haykırışları başlıyor gibi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Artı kapatırız yetişirse
    Yetişmedi ama dipten 6 bin puan zıpladı.

Secbul ayusu olmasa diki tuttuyduk, hep derim ne varsa ayularda var.
    Saol secbul Bull Bull

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. 81900 en az 20 sene kırılmaz inşallah

7. Yenileme)Altun:"OHAL ilan edileceği, sokağa çıkma yasağı uygulanacağı, seyahat kısıtlaması getirileceği söylentileri gerçeği yansıtmıyor.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Olağanüstü Hal ilan edileceği, sokağa çıkma yasağı uygulanacağı ya da seyahat kısıtlamalarının getirileceği yönündeki söylentilerin gerçeği yansıtmadığını, bu tür kapsamlı kısıtlayıcı adımların gündemimizde olmadığını altını çizerek ifade etmek isteriz." dedi.

Altun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, koronavirüs ile mücadelenin son derece şeffaf, kararlı ve akılcı bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Devlet olarak virüsün ülkeye sirayetini asgari düzeyde tutmak için gece gündüz çalışmaları sürdürdüklerine dikkati çeken Altun, bu süreçte her fikir, öneri ve şikayetin en rasyonel şekilde değerlendirildiğini, dinamik ve çözüm odaklı yaklaşımların öncelendiğini vurguladı.

Altun, vatandaşların mücadelenin her safhasında gösterdiği hassasiyetin kendilerini cesaretlendirdiğini ifade ederek, virüsle mücadelenin azami hassasiyet gösterilmesi gereken bir başka boyutunun da iletişim olduğuna dikkati çekti.

İletişim araçlarının böylesine etkin kullanıldığı bir atmosferde oluşturulan dezenformasyonun önüne geçilmesinin oldukça önemli olduğunu değerlendiren Altun, şunları kaydetti:

"Koronavirüs konusunun ülkemizin gündeminde üst sıralara çıktığı ilk günden bu yana özellikle kısıtlayıcı bazı tedbirlerin alınacağı söylentilerinin, gerek sosyal gerekse konvansiyonel medyada kasıtlı olarak ön planda tutulmaya çalışıldığını gözlemlemekteyiz. Özellikle Olağanüstü Hal ilan edileceği, sokağa çıkma yasağı uygulanacağı ya da seyahat kısıtlamalarının getirileceği yönündeki söylentilerin gerçeği yansıtmadığını, bu tür kapsamlı kısıtlayıcı adımların gündemimizde olmadığını altını çizerek ifade etmek isteriz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yürüttüğümüz bu mücadelede vatandaşlarımızın sağlığı ve güvenliğinin yanında özgürlüklerini de koruma sorumluluğumuzun bulunduğu bilinciyle, resmi kaynaklar tarafından teyit edilmemiş hiçbir habere, bilgiye, duyuma ya da söylentiye itibar edilmemesini istirham ederiz."

Altun, Türkiye'nin bu süreci de devlet millet dayanışmasıyla atlatacağına dair inançlarının tam olduğunu ifade etti.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    tüpraş 145 den 72 lera düşmüş. şimdi 74 lerde o da dip yapmış sanki.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Sayfa 811/1002 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •