Sayfa 89/1002 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 705 - 712 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Değerli forumdaşlar, asgaridr, aysumetin25, bb79, Verge, TEK, La1,

Zinedrimed, *Bozkurt, thebigshort, fibonacci, ALPER, Garipce34, secbul ve Darvas

tekrar sağolun şahsıma iyi niyet iletileriniz için..

Alıntılayamadım hepsini ancak tekrar teşekkürü borç bilirim..
    kardan zarar diye okudum... kar giderse üzer..sermaye sağlam kalmış... önemli olan da o zaten...

geçmiş olsun bayım....
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    arap ülkelerinde hava 25-27 derecelerde...orada neden var o zaman bu virüs?

-----------------

Bakan Koca:Yazın virüsün etkisi azalıyor. Bilim Kurulumuzun öngörüsü bu yöndedir

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüsün etkisinin yazın azalacağının öngörüldüğünü belirterek, "Bu hastalık daha çok bir kış enfeksiyonu. Tedbir alırsak, yayılmayı önlersek, büyük olasılıkla 2 ayda hayat normale döner." ifadesini kullandı.

Koca, Twitter hesabından, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) ilişkin paylaşımda bulundu.

Kovid-19 ile mücadeleye ilişkin değerlendireme yapan Koca, "2 ay direnelim. Yazın virüsün etkisi azalıyor. Bilim Kurulumuzun öngörüsü bu yöndedir. Bu hastalık daha çok bir kış enfeksiyonu. Tedbir alırsak, yayılmayı önlersek, büyük olasılıkla, 2 ayda hayat normale döner." ifadelerine yer verdi.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    vücut ısımız dıştan 36.5 içerde 40 dereceye varır vücutta ısımız, daha az dayanabilir virüs bu ısılarda fakat yokolma hızından daha hızlı kendini kopyalamaya başladığındandır problem. eşya ve zeminlerde yazın daha az yaşayabildiği bir gerçek. kısaca demem o ki bakan doğru söylemekte. yazın azalacak fakat sonbahar ve kış ivme kazanacaktır aşı yetişmez ise veya form değiştirir ise...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Victoria's Secret marka dantelli ve iç gıcıklayıcı değilse sorun olmaz sanırım...Sonuçta sağlık önemli...
    ronaldoda arjantinden italya dönmicem dimiş..paranızın ..... dimişş
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    bimas taban olursa endeks ne olur
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

5. THYAO güzel gösterge bu kriz için...Ne zaman düşüş durur ve istikrarlı yükseliş başlarsa...

6. Marjin kolsaati geldi mi

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    iran birden patladı bugün ölü sayısı 75 az önce 25'ken 50 ölü birden kayda geçti.
    arada başka mevzulardan öleni de kaktiriyorlardir, 5 milyar dolar dilenmis onun yolunu yapiyordurlar..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. paragöz nerde şimdi gelir shorttan para kazanabilene hayret ediyorum diye...

hala düştüğümüze inanamıyor...

Sayfa 89/1002 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •