Sayfa 394/1002 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: Viop - XIII

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    herkes tatilini de yapacak suyuna da girecek , şu anda alginiz reddediyor bunu lakin bı sure sonra farklı konuşacak size .
    davranış bilimi okuyun biraz o kadar işlem yapıyorsunuz sözde borsada..
    tavan tavan giden bı kağıda saldiran ky gibisiniz..
    bizim millet yapar banamısın demez dün babamı aradım cumaya gittin mi diye. gittim tabi neden gitmeyim dedi ya virüs çok olabilir falan dedim virüs bana vız gelir tırıs gider dedi. babamın meşhur lafı.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Viop topiği adeta felaket tellallarının cirit attığı yer haline gelmiş
    faydası olmayan zararlı bi topik

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    yazarken ilk yazımda zaten almancılar dedim.

almanlar ise zaten can derdinde tatil planı falan yok. bunu komple avrupa sayarsak yanlış olmaz. ( var almancı arkadaş ordan biliyom)
    Su anda burada öyle panik falan yok.
    Hayat normal sekilde devam ediyor.
    Okullar kapatildi ve büyük organizasyonlar iptal.
    Onun disinda marketler acik, her sey bol bol var (sadece dezenfeksiyon malzemeleri ve makarna regalleri cabuk bosaliyor), toplu tasima aynen devam ediyor, restoran, cafeler acik vs..
    Eger 3-4 hafta icinde her sey normallesirse turizm bile ayni sekilde devam eder. Hatta Türkiye'ye ucuz ve yakin oldugu icin daha fazla talep bile gelebilir.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bizim millet yapar banamısın demez dün babamı aradım cumaya gittin mi diye. gittim tabi neden gitmeyim dedi ya virüs çok olabilir falan dedim virüs bana vız gelir tırıs gider dedi. babamın meşhur lafı.
    kendine bakan birine bı şey yapmaz , düzenli uyuyan iyi beslenen ve kronik sorunları olmayan bunyelere zararı grip kadardır..
    akciğerin su toplayıp nefes alımını engellemesidir özü , akciğer ödemi..
    solunum yetmezliğine bağlı kalp krizi..
    hepi topu bu..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bence nisan sonunda hayat normale döner...öyle umuyorum...turizmde de öyle büyük bir düşüş vs. olmaz bence...

6. Almanya'da virüs kapan kişi sayısı 7 Mart'ta 684 kişiyken, bugün 3.675 kişi.

Dolayısıyla rahat olun ülke olarak bişey olmaz.

7. Yalnız bir kişi olarak normalde beni etkilememesi lazımdı, benim için değişen bir şey olmadığı halde etkilendim.

Örneğin, eskiden insanların elini sıkmazsan ayıp oluyordu, şimdi hijyen gereği sıkmamak gerekiyor, elini uzatanın elini havada bırakacak değiliz ama ilk hamleyi yapmak dostluk değil cahillik anlamına gelecek.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bence en kötü senaryodayız ya neyse...
    Neymiş abi o?

Sayfa 394/1002 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •