Sayfa 715/1002 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    açtığı 2-3 short kontrat ile para kazanacam diye , bütün gün ölümler artsın , kötü haberler gelsin , yalan sahte abartı ne kadar haber varsa paylaşan , yetmedi kendi zavallı karı için devamlı olumsuzluk umutsuzluk popmpalayan çakallları unutmayın.

paranız batsın.

dün akşam sağlık bakanı sayı açıklayacak sayı artacak diye sevinen aşağılık insanları unutmayın.

paranız batsın.
    süper....

pala içeriye pek bakmaz dışarıya göre indirip kaldırıyor
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    açtığı 2-3 short kontrat ile para kazanacam diye , bütün gün ölümler artsın , kötü haberler gelsin , yalan sahte abartı ne kadar haber varsa paylaşan , yetmedi kendi zavallı karı için devamlı olumsuzluk umutsuzluk popmpalayan çakallları unutmayın.

paranız batsın.

dün akşam sağlık bakanı sayı açıklayacak sayı artacak diye sevinen aşağılık insanları unutmayın.

paranız batsın.
    Ne yiyip ne içiyonuz allah aşkına.. Bu topikte değil kötülük pompalayan tam aksine bu virüsün hiç bi etkisi olmucak, ha aşı bulundu, buluncak diye paylaşım yapan daha çoktur

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Sari kafa resesyona girebilir diyor abd ilk ağızdan.
    Turuncu kafa ve adamları DownJones'e SHORT girmediyseler bende birşey bilmiyorum

4. Ben dün açılışta koç short girdim 15 dakika gibi bir sürede 200 puan getirdi tutmadım bozdum akşam a doğru baktım 2000 puan alacakmışım.. Pc başında olmayınca bu işler çok zor
     Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Ben bu akşam seansın sevdim. Uzun süreden sonra ilk long denemesi yaptim 104500 den dün akşam seansinin sonlarinda riske girip %50 long oldum. Açılışta 107200 den verdim. Temiz iş cikardim
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Çin'in Vuhan kentinde yalnızca 1 yeni koronavirüs vakası tespit edildi

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ortaya çıktığı Çin'in Vuhan kentinde son 24 saatte yalnızca 1 yeni vaka tespit edildiği bildirildi.

Çin Ulusal Sağlık Komisyonundan yapılan açıklamada, son 24 saatte ülke genelinde 1'i Vuhan kentinde olmak üzere 21 yeni vaka tespit edildiği, 45 kişinin ise koronavirüs şüphesiyle müşahede altına alındığı belirtildi.

Açıklamada 12'si Vuhan kentinin bulunduğu Hubey, 1'i Şaanşi eyaletinde olmak üzere 13 kişinin hayatını kaybettiği ifade edildi.

Bu rakamlarda ülkede toplam vaka sayısının 80 bin 881'e, can kaybı sayısının ise 3 bin 226'ya çıktığı vurgulanan açıklamada, 68 bin 679 hastanın ise taburcu edildiği kaydedildi.

Yeni tip koronavirüsün ortaya çıktığı Vuhan kentinde yeni vaka sayısının bire kadar düşmesi, salgının kontrol altına alınması çabalarının büyük ölçüde başarıya ulaştığı anlamına geliyor.

Yeni tip koronavirüs ilk kez 2019 Aralık'ta, Vuhan'da Deniz Ürünleri Gıda Pazarı'nı ziyaret eden kişilerde görülmüştü.

- Dünyadaki vaka sayısı Çin'i geçti

Dünya Sağlık Örgütü dün yaptığı açıklamada, Çin dışında 83 binden fazla vaka tespit edildiğini ve Çin dışındaki vaka sayısının Çin'deki vaka sayısını aştığını doğrulamıştı.

Vuhan'da ortaya çıkan yeni tip koronavirüs, 150'den fazla ülke ve bölgede 180 binden fazla kişiye bulaştı. DSÖ'nün "pandemi" (küresel salgın) olarak nitelediği hastalık nedeniyle şu ana dek 7 bin 174 kişi hayatını kaybetti.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

6. Vadeliler e bakın al sat spread farkı açık.. Yine ********lik diz boyu

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. blombergteki bayan hatun çok zayıflamış,fakirmi bu yaww,konuşurrken yemek yiyor sanki
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yav arkadaş ben kapanmaz mı dedim gerekirse tüm borsalar kapanır. Bu emanuke borsası da kapanır mı kapanır. Ulan kapandıktan sonra neden tüm hisseler 3 katı 5 katı açılıyor, anasını satayım. Arkadaş ben mi anlatamıyorum, yoksa anlaşılmak mı istenmiyor. Borsayı kapatıyoruz 90 bin, açıyoruz 200 bin emanuke. Eh öyle ya hisseler 3 katı 5 katı gidince borsa yerinde sayacak hali yok. Bunu diyorum bunu. Bak bunu diyorum. Başka birşey değil. Anlayın yahu.
    Ben hiç tartışma taraftarı değilim de, sözlerimi çarpıtmayın.

Borsa 3-5 katından açar falan demedim.

Marjlı açlırsa alacak hisse bulamazsın tüm hisseler tavan olur.

Marjsız açılırsa da Thy 15 liradan açar.

Senaryo bu, sözlerimin arkasındayım.

Kapanma olasılığı az veya çok ondan da bahsetmetmedim.

İlk defa küresel salgın oluyor, böyle bir olasılık var.

''Nasıl olsa alma fırsatı'' o zaman bulamazsınız işte...

Sayfa 715/1002 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •