Sayfa 156/246 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon
Arama sonucu : 1962 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı/Ergin Koçyildirim
    Ben de şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan bir hekim ve bilim insanı olarak, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığınız en son konuşma esnasında, Amerika’ya gönderdiğinizi söylediğiniz yerli üretim test kitleri konusunu merak ettim. Amerikan Haber Alma Özgürlüğü Yasa’sından faydalanarak, bu konuda en yetkili kurumlar olan CDC (Center for Dısease Control-Amerikan Hastalık Kontrol Merkezi) ve FDA’ya (Food and Drug Administration – Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu) konuyu danıştım. Buradan aldığım bilgilere göre şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde Covid-19 tanısı için test amaçlı kullanılan kitler arasında Türkiye’den gelen bir kit olmadığını, kaldı ki sadece FDA onayı olan kitlerin kullanılabildiğini öğrendim. FDA tarafından onay verilen kitler arasında da Türkiye’den gelen hiçbir kitin yer almadığını gördüm. Bu listede, CDC de dahil, yani Amerikan devletinin kendi test kitini de içeren, toplam 13 test kitinin adı ve bunları üreten kurum ve şirketlerin bilgileri var.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    6,806
    Bu gün muhtasar ödemenin son günü.
    Bu konuda kafalar karışmasın diye yazalım.
    TÜM TAHAKKUKLAR GÜNÜNDE ÖDENMEK ZORUNDA! SİGORTA PRİMLERİ DE ÖDENECEK. (şubat dönemi)
    KDV BEYANNAMELERİ UZATILDI(şubat dönemi) Nisan ayı içinde ödenecek.
    Uzatmalar NİSAN-MAYIS-HAZİRAN dönemlerinde verilecek beyannamelerle ilgilidir.10-11-12 Aylara yayılacaktır.
    Konu ile ilgisi olan üyelere duyurulur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    5,030
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Abuk,sabuk eğitim buna derler,gelde bu çocuklarımızdan şimdi gelecek bekle.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

*pakdemirli: Etil alkolle ilgili genelde bir problem kalmadı, türkiye'nin bu konuda ciddi bir kapasitesi var
    When you embrace yourself for who you are, you will get out of the darkness

>>>FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 156/246 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •