Sayfa 194/1001 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Ekrem İmamoğlu’na kurulan kumpası yayan troll tiviti sildi, hesabını kapattı.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Akaryakıt sektörü mücbir sebep kapsamına dahil edildi.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,743
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Düzeltelim tabii ki
    İşinize karışmak gibi olmasın ,bölünen ,bölenden büyük olur ise % hesabı nasıl olacak ?Bir an kafam karıştı.

5.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    İşinize karışmak gibi olmasın ,bölünen ,bölenden büyük olur ise % hesabı nasıl olacak ?Bir an kafam karıştı.
    Sayın nikrece % ve hesaplarda bir yanlışlık yok. Vaka sayısı Test sayısına bölünerek oran bulunuyor. Dolayısıyla da V/T olarak belirtmek gerekiyor.

İstanbul’da dün yapılan eğlence ile ilgili valilik açıklaması .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Günaydın , iyi haftalar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Trump:
    - Salgındaki ölüm oranlarının 2 haftaya kadar en yüksek seviyesine ulaşmasını bekliyoruz
    - Hiçbir şey yapmasaydık 2.2 milyon insanın ölmesi bekleniyordu. 100 bin ila 200 bin ölümle bu süreçten çıkarsak, iyi iş çıkardık demektir / Sputnik

Sayfa 194/1001 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •