Sayfa 196/1001 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Trump:
    - Salgındaki ölüm oranlarının 2 haftaya kadar en yüksek seviyesine ulaşmasını bekliyoruz
    - Hiçbir şey yapmasaydık 2.2 milyon insanın ölmesi bekleniyordu. 100 bin ila 200 bin ölümle bu süreçten çıkarsak, iyi iş çıkardık demektir / Sputnik
    Yapmasaydın bari,sanırım bu RTE ile ayni masada yemek yediğinden böyle konuşuyor,öyleya Dünya liderinden örnek alması lazım.

2. Valilik , inşaat şirketine 7/24 çalışma izni vermiş

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül açıklamalarda bulundu. Bakan Gül, "30 Nisan'a kadar duruşmalar ve acil olmayan tüm işler ertelenmiştir." açıklamasında bulundu. Gül, "Bugünden itibaren cezaevlerinde görev yapan personel, belirlenen süreler sonunda evlerine gönderilmeyecek, izole edilen yerlerde kalacak." ifadelerini kullandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
    Tüm belalar bu hükümet zamanında oluştu,Hükümet buna karşı önlem aldımı ?,yok,devamlı ülkemizin altını oydu çukura atmaya çalıştı,ne bilim adamı,nedede muhalif bıraktı,hepsi ülkeden kaçtı gitti,gidemeyenleride bana uymuyorsun diye içeri attı,kolluk kuvveleri ve yargı ile korkuttu,yurt dışına kaçanların çoğuda kendi çevresi yükünü tuttuğu için,acaba dışarıda o paraları yeme imkanı bulacakmı...Ülkede şu an bilim adamı kalmadı,çareyi gece dualarda arıyorlar,eğerki gerçek bilim adamları olsaydı çoktan aşı üretmenin yollarını arıyor olacaklardı,aşı merkezlerini zamanında kapattılar,örneğin HIFZISIHHA kapatıldı,bu merkez aşı üretme merkeziydi Ankarada,Uğraş verdiği işler

1931: ağız yoluyla uygulanan bcg aşısı üretimi.
    1932: serum üretiminin ülke ihtiyacını karşılayacak düzeye gelmesi sonucu, dışarıdan serum ithali durduruldu.
    1933: simple metodu ile kuduz aşısı üretimi.
    1934: istanbul aşıhanesi'nin enstitü bünyesine nakli ve çiçek aşısı üretimi ülke ihtiyacını karşılayacak düzeye gelmesi.
    1942: tifüs aşısı ve akrep serumu üretimi.
    1948: boğmaca aşısı üretimi. influenza virüsü, new-castle virüsü ve tavuk vebası üzerine araştırmaların başlaması.
    1950: influenza laboratuvarı'nın dünya sağlık örgütü tarafından uluslararası bölgesel influenza merkezi olarak tanınması, influenza aşısı üretimi.
    1958: frenginin modern yöntemlerle teşhisi.
    1965: kuru çiçek aşısı üretimi.
    1970: fibrinojen, albumin ve gamma globulin üretimi.
    1983: kuru bcg aşısı üretimi.
    1987: aids araştırma ve doğrulama merkezi'nin açılması.
    1992: kan ürünlerinin viral inaktivasyonu.

Ne olmuş,yok edilmiş,Atatürk kurmuş,bunlar yok etmiş,bela okusan neye yarar,sadece şunu belirtirim,sizin dinciliğiniz batsın.

23 Mart’ta Corona virüs nedeniyle hastaneye yatırılan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim taburcu edildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Coronavirus sebebiyle Tedavisi devam eden Galatasaray Başkan yardımcısı Yusuf Günay’da taburcu oldu

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Liv Hospital:Hastanemize yatan Fatih Terim, 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşme ile tedavisinin evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur.

Sayfa 196/1001 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •