Sayfa 216/1001 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Gazi Tarkan Yılgün

2003 yılında dönemin başbakanına (RTE) 1 aylık GAZİ maaşımı Ekonomik krizden çıkmak ve Amerika'ya muhtaç olmamak için TBMM Ziraat Bankası şubesi sn Başbakan adına yolladım. Dekontu dilekçemin ekinde yolladım. 6 ay sonra EK'te ki yazıyla parayı iade ettiler.

Şimdi sorguluyorum !

NEREDEN NEREYE

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Devlete 10 lira bağışlamak istesem gider iki bira alırım, %60 vergi ile devlete daha fazla katkım, üstüne de iki biram olmuş olur. Bir günlük keriz olacağıma her zamanki kerizliğimin tadını çıkarırım.

Tavsiye ederim.

Alıntıdır..

Adam tutuklanmasın deye adını copy etmedim..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Sayfa 216/1001 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •