Sayfa 223/1001 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

VakıfBank, Milli Dayanışma Kampanyası'na 50 milyon TL bağışta bulundu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Dolar/TL 6.6420

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/ogretmen-ve-mudurlere-bagis-yap-dekont-gonder-baskisi-5717629/

Öğretmen ve müdürlere ‘bağış yap, dekont gönder’ baskısı
    Milli Eğitim'den tepki çeken istek... Corona virüs salgını nedeniyle 16 Mart'tan beri okullarından ve öğrencilerden uzak öğretmenlere 'bağış' talimatı verildi. Okulların iç yazışma gruplarına gönderilen mesajda; idareci ve öğretmenlerden, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası için para toplamaları, makbuzları da il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerine göndermeleri istendi.

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Pekcan: Mart'ta iran'a ihracat yüzde 82 azaldı

pekcan: Ispanya ve italya'ya ihracatta yüzde 40 azalma var, fransa'ya yüzde 32,5

pekcan: Rakamlarda revizyon için biraz daha beklememiz lazım, verilerin konuşulması için henüz erken

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Borsa İstanbul : Koronavirüs salgınına karşı verilen mücadelede ülkemizin ve milletimizin yanında olmak amacıyla Milli Dayanışma Kampanyası’na Borsa İstanbul Grubu olarak, 5 milyon TL destek olma kararı alınmıştır.

Sayfa 223/1001 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •