Sayfa 227/1001 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Erdoğan:"Bizler milletimizin kapısını seçimden seçime çalanlardan asla olmadık, olmayacağız"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Albayrak: Adımlarımızı öncelikle dar gelirlilere yönelik attık

Albayrak: İşini, gelirini kaybeden vatandaşlarımızın sorunun çözmek için var gücümüzle çalışacağız

Albayrak: Esnafımız merak etmesin devletimiz esnafımızın yanında

Albayrak: O zamana kadar işsizlikle mücadele edeceğiz, vatandaşlarımızı güçlü tutacağız, üretim altyapımızı ayakta tutacağız, sanayimizi canlı tutacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Albayrak: Yol haritamızda önceliğimiz vatandaşlarının gelirleri korunması ve kayıplarının telafi edilmesi

Albayrak: Nakdi yardım miktarının artırmaya yönelik çalışmalarımız devam ediyor

Sağlık bakanı koca, bilim kurulu toplantısının ardından saat 19.10'da basın açıklaması yapacak-ntv

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Bugün İŞKUR kuyruğu

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bugün İŞKUR kuyruğu

Çok üzücü bir resim maalesef. Milyonlarca kişi işsiz kaldı ve kalacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul şirketlerinin 3 aylık finansal raporlarının KAP'ta son yayınlanma tarihleri yeniden belirlendi.

Son yayınlanma tarihi, konsolide olmayan finansal raporlar için 1 Haziran 2020, konsolide olanlar için 9 Haziran 2020 olacak. (Bankalar 15 Haziran 2020)

Koy koy bitmiyor.

20 ila 40 gün arası olmalı 6 aylık ve 12 aylık dahil diyoruz yaptığına bak SPK

Bari 2 sene sonra açıklıyaymışlar.

Temettü yerine onlarda ortaklarından para istesin.

%2 den fazla ortak olanlardan alınmasın kanun teklifi verin.

ÜLKEM de daha neler göreceğim bakayım.

Kayıp kaçak bedeli,okuma bedeli vb yasai

hesap işletim bedeli yasal

Hastaneler ve ilaçlar paralı

Vergilerin haddi yok

Tüm dünya vatandaşına para adağıttırken bizimki yardım kampanyası yaptı ve gerekli yerlere gideceğide belli değil.

Bari bilançolar zamanında açıklanaydı.Bilançoyudamı hesaplıyamıyoruz?Yoksa elemanmı kalmadı.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 227/1001 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •