Sayfa 231/1001 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Virüs sebebiyle Wimbledon Tenis Turnuvasının bu yıl yapılmamasına karar verildi . Böylece turnuva İkinci Dünya Savaşı'ndan bu yana ilk kez iptal edilmiş oldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sağlık bakanı Fahrettin Koca bilim kurulu sonrası açıklama yapıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Bakan Koca : Asil silahımız izalosyon, temas halinde olmayacağız araya mesela koyacağız , mücadele temelde yayılmayı önleme mücadelesidir . Tip temastan kaçın mesafe koyun diyor bu uygulanmak zorunda

Bakan Koca : Mücadelenin temelinde Kişiler var , bugünler geçicidir bugünler tahammül dönemidir , bu günleri aşacağız başaracağız bundan şüphe duymuyorum

Ahmetg Guest
    Cok uzucu ama bir o kadar da dogru bir tespit

https://eksisozluk.com/fakirlerin-ek...lmasi--6449489

alçakgönüllülük davranışının sosyal statüyle alakası olduğunu belirten durum. nasreddin hoca'nın 'insan cebinde parası olunca daha rahat konuşuyor' demesi gibi. varlıklı insan cebindeki sıcaklıkla eş orantılı olarak züppeleşir. fakirlere ise alçakgönüllülük ve alttan alma düşer.zira tevazu ihtiyaçtan doğar.

Bakan Koca : Toplam test sayısı 14396 , pozitif vaka 2148 , bugünkü vefat sayısı 63

Bakan Koca : Bazi veriler endişe verici olabilir ama vakaları tespit gücümü yüksek bu önemli

Sayfa 231/1001 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •