Sayfa 273/1001 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. "Her eleştiri bir armağandır."

Bunu olumlu anlamda alır nerede hatalı, yanlış veya eksik iş yaptığını anlar bir daha da yapmazsın.

Tersini de yaparsan, tuz bile kokar. Bunu anlamak bu kadar mı zor?
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

2. Olay artık,her şey de siz-biz e döndü,ne kadar mantıklı,sağlıklı,yapıcı eleştiri yapsanız dahi sabit fikrin elinde bir liste var,dıjj güçlerle başlayan,maalesef algıyı kapatan birine karşı bir şey anlatmak imkansız....

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,805
     Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    "Her eleştiri bir armağandır."

Bunu olumlu anlamda alır nerede hatalı, yanlış veya eksik iş yaptığını anlar bir daha da yapmazsın.

Tersini de yaparsan, tuz bile kokar. Bunu anlamak bu kadar mı zor?
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Olay artık,her şey de siz-biz e döndü,ne kadar mantıklı,sağlıklı,yapıcı eleştiri yapsanız dahi sabit fikrin elinde bir liste var,dıjj güçlerle başlayan,maalesef algıyı kapatan birine karşı bir şey anlatmak imkansız....

BELKİ DİNLERLER.

Ben geçmişteki iktidarlarıda eleştirdim.

Bunlar kadar hatalı kararlar alanı görmedim yaşamadım.

Sanki bile bile yaptılar bazı şeyleri kasıtlı yani.

Yönetilemiyoruz bu açık ve net.

Yurt dışından gelenler belliydi ümre dahil yinede tüm TÜRKİYE ye virüs yayıldı.

Hep hamaset.

Beni bile eleştiriyorum diye Vatan haini ilan ediyorlar.

Bakalım ilerde kimler yurt da kalıcı olacak.Tanrı ömür verirse takip edeceğim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 273/1001 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •