Sayfa 286/1001 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

ülkelerin vaka sayısındaki hızlanma dinamikleri

İcisleri bakanı : Polis teşkilatımızdan virüs sebebiyle 1 kaybımız var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

BBC muhabiri : İngiltere başbakanı yoğun bakıma alındı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

MHP Başkan Yardımcısı Feti Yıldız koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Anadolu Ajansı : Cumhurbaşkanı Erdoğan, sunucu Fatih Portakal hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Anadolu Ajansı : Cumhurbaşkanı Erdoğan, sunucu Fatih Portakal hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
    Anadolu Ajansı : Erdoğan'ın, sosyal medyada yalan ve halkı manipüle etmeye yönelik ifadeler paylaştığı için Portakal hakkında suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), sunucu Fatih Portakal hakkında, sosyal medyadan bankacılık ve finans sistemine yönelik gerçeğe aykırı ve maksatlı ifadeler paylaştığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Türk milleti İstiklal harbi döneminde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla yayınlanan tekalif-i milliye emirleriyle varını yoğunu bağımsızlığı için ortaya koymuş millettir . Bu vesileyle tekalif-I milliye emirlerini özetle hatırlatmak istiyorum
    1- Her il ve ilçelerde komisyon kurulacaktır
    2- Her ev birer kat çamaşır birer çift çorap hazırlayıp komisyona teslim edecektir
    3- Halkın ve tüccarın elinde bulunan dokuma ürünlerinin %40’na bedeli sonradan ödenmek üzere el konulacaktır
    4- Gıda maddelerinin %40’na bedeli sonradan ödenmek üzere el konulacaktır
    5 - Tüm demirciler , marangozlar ordunun ihtiyacı için çalışacaktır
    6- Halka ait taşıtlar ordu için 100 km taşıma yapacaktır
    7- Tüm sahipsiz mallara el konulacaktır
    8- Halkın elinde bulunan Tüm cephane ve silahlar 3 gün içinde orduya teslim edilecektir
    9- Yakıt ve makina yedek parçalarının %40’na el konulacaktır
    10- Tüm binek hayvanların %40’ba el konulacaktır

Görüldüğü üzere ülkemiz bir tehtid ile karşılaştığında devlet ve millet el ele tüm imkanlarını seferber etmektedir , bugün yaptığımızda budur devlet milletiyle el ele tüm imkanlarını harekete geçirmiştir
    Reis beni 6 ay geriden takip ediyor, belkide daha fazla tam hatırlayamadım şimdi hangi olay üzerine yazmıştım diye.

Sayfa 286/1001 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •