Sayfa 3/1001 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    https://www.sozcu.com.tr/2020/egitim...liyor-5677072/

bu kafa ile yetişen ülkeler suriye gibi olur
    Ne Sakarya’ya ne Adıyamana gitmeye gerek yok. Gidin bakın Üsküdar’daki anaokullarının çoğunda uzun zamandır var bu olay.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. 2008 yılının saçmalıkları devam ediyor ve aynı oyun tekrarı.
    ABD kriz yaşar, 12 trilyon dolar üzeri para basılır, kısmet bu ya Euro/dolar 1.5 den 1.05 olur, brent petrol 148$ dan 36$ olur, altın 700 den 1.900 olur..
    Bunların tek sebebi domuz gribi gibi şimdilerde unutulan birşey.
    8 milyar insanın yaşadığı dünyada binlerce farklı hastalık zaten var da, bilindiği gibi kış aylarında yaşlılarımız ne yazık ki ölüyor, bunun medyada yer alması komple saçmalık, ben inanmıyorum, doktor çevrem sayesinde de nerede ne olduğunu da biliyorum.
    Bu medya sayesinde tam sömürü sistemi gerçek oldu.
    Yazık..

Vıop 0.48%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

CnnTürk : İş insanı Ahmet Taçyıldız'ın suç duyurusu sonrası İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mücahid Ören hakkında "tehdit, şantaj, iftira ve suç uydurma" iddialarıyla soruşturma başlatıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Rekabet kurumu 4 akaryakıt şirketine 1,5 milyar tl ceza kesti-apara

Sayfa 3/1001 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •