Sayfa 329/1001 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Eskisehir Emniyet Mudurlugu : Vatandaşlarımızın şu an için alışveriş yapmalarına ihtiyaç yoktur. Sokağa çıkma yasağı süresince zaruri ihtiyaçlarınızın karşılanması düzenli olarak sağlanacaktır . Sokağa çıkmak hastalık riskini arttıracağından Eskişehir Valiliği kararıyla sokağa çıkma yasağı 23:00 itibariyle uygulanacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İletişim Başkanı Altun:
    Bu geceden itibaren 31 ilimizde uygulanacak sokağa çıkma yasağı sadece 48 saatliğine olup; fırın, eczane gibi vatandaşlarımızın acil ya da temel ihtiyaçlarının karşılanacağı işletmeler bu yasak sırasında faaliyetlerine devam edecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ekrem İmamoglu : 11 Nisan Cumartesi itibariyle İBB’nin tüm hizmetleri sokağa çıkma serbestisi olanlar için devam edecek. Halk Ekmek ve Hamidiye Su %100 üretime geçti. İBB, tüm İstanbul’un gıda ihtiyacına yetecek kapasitededir. Halkımız sakin olsun ve güvende hissetsin. Lütfen herkes evine dönsün.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sokağa çıkmak yasaksa, Fırınlar ekmeği kime satacak.?.
    Maske maskaraligindan sonra,ohal maskaraligi..!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Panik halde alınmış bir karar,zamanında bu önlem alınıp halk bilinçlendirilirdi,şimdi ne olacak ???,millet sırt,sırta panik şekilde sokağa çıktı alışveriş yaptı,bunun boyutunu düşünemiyorum...sonucu 15 gün sonra belli olur,yani 25 nisan !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sokağa çıkmak yasaksa, Fırınlar ekmeği kime satacak.?.
    Maske maskaraligindan sonra,ohal maskaraligi..!
    Aynen,haktan daha fazla panikler,çünkü bunun sonucunu biliyorlar ne yaptıklarınıda onlarda bilmiyorlar,tek çare devamlı belirttiğim gibi istifa etmeleri,ılıman islamı savunan bir hükümetten demokrasi beklemek gülünçtür...zaten öncedende belirtmişlerdir,demokrasi bir araçtır,amacımıza ulaşana kadar bağlıyız ne demek ???

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,217
    Epeey zaman olmadı başlığa uğramayalı.

Sokağa çıkma yasağını ben şöyle anladım.:

Açık kalmasına izin verilen eczane fırın vb. Ye gitmek yassak değil.

Yoksa niye açık kalsınlar ki.???

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Panik halde alınmış bir karar,zamanında bu önlem alınıp halk bilinçlendirilirdi,şimdi ne olacak ???,millet sırt,sırta panik şekilde sokağa çıktı alışveriş yaptı,bunun boyutunu düşünemiyorum...sonucu 15 gün sonra belli olur,yani 25 nisan !!!
    Olan gene bizlere oldu , bugün kim bilir bu hengamede kaç kişi daha virüsü kapti , pazartesi gene hayat normale dönecek daha çok insan virüslu dışarı çıkmaya başlayacak , daha çok sağlıklı insanın hastalanması riskiyle karşı karşıya olacak .. Çok üzüldüm çok stratejik bir hata oldu , kaç günün emeği bellide boşa gitti .. Asil şimdi hafta içi dışarıda olmak daha çok riskli oldu ..

Sayfa 329/1001 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •