Sayfa 337/1001 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    fırın için bile sokağa çıkmak yasakmış, bilginize

emniyeti aradım.
    Annemi aradım onun evin çaprazında fırın var herkes çıkıp alıyor dedi Bizlere su arabalarıyla ekmek birlikte dağıtılacak çıkmayın demişlerdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İbb Sözcüsü: İBB ailesinde Covid 19 testi pozitif çıkan personel sayımız 350’dir. 2 bine yakın personelimiz de karantinadadır. İSTAÇ çalışanımız Ahmet Çulban da ne yazık ki vefat eden 3. personelimiz olmuştur. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
    Sayın MedwiG İBB Sözcüsünün açıklamasına göre hesap yapılınca. biz kandırılıyoruz sanki

Şöyleki 43 bin çalışanı olan İBB.DE 350 pozitif hasta varsa 17 milyonluk istanbula bunu mukayese edersek.

Sadece istanbulda 140 bin gibi bir pozitif hasta çıkması lazım aşağı yukarı.türkiye genelini söylemiyorum bile. Saygılar.

Sabah kargo dağıtıcısının telefonuyla uyandım .. Kargolar pazartesi dağılsa olmaz miydi ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Sayın MedwiG İBB Sözcüsünün açıklamasına göre hesap yapılınca. biz kandırılıyoruz sanki

Şöyleki 43 bin çalışanı olan İBB.DE 350 pozitif hasta varsa 17 milyonluk istanbula bunu mukayese edersek.

Sadece istanbulda pozitif hasta sayısı 140 bin gibi bir pozitif hasta çıkması lazım aşağı yukarı.türkiye genelini söylemiyorum bile. Saygılar.
    Bu konuda bir şey diyemem ama sadece neden il bazında vaka sayıları açıklanmıyor o merak konusu , bir ara bakan açıklıyordu şimdi sayı vermemeye başladılar , isin ilginçti bir gazetecide sormuyor il bazlı vaka sayısı kaç diye ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Oy sayımı ve Seçim sonuçlarının verildiği günlerden, Hasta sayımı ve Ölüm sonuçlarının verildiği günlere..🤔
    Çağ Atlamak bu olsa gerek...🤔

6. Bakalim bu aksam da sesi titreyecek mi ???

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7. Hayta ekmek alıp döndü, artık ekmek vermeyeceklermiş polis müdahale etmiş sokak sokak dağıtacaklarmış.

8. twitterdan

Bunlar virüse de hasta garantisi vermiş olmasın?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 337/1001 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •