Sayfa 494/1001 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu ülkeyi yöneten insanların nası bir insan olduklarını nasıl bir ruh halinde olduklarını görmek öğrenmek istiyorsanız .

Bir kaç hafta hergün izleyebildiğiniz kadar....

A-HABER İZLEYİN.
    Gidip Almanya da ıssız sokaklar bulup yerdeki çöpleri gösteriyorlar toplanmıyor diye. İşte böyle bir kanal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Yazı koydum

Bir dakika olmadı koyduğum yazımı kontrol edeyim dedim

Yazı yok....!!!!!!!!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Her türlü dogma,cahillikle birleşince böyle insanlık dışı canlılar türer,aklını kullanan acımasız guruplar,kişiler veya ülkeler bu maşaları kullanır,amaçlarına ulaşır,sonra ne olur? aynı çıkar gurupları bu pislikleri temizleyip,insanlığın kurtarıcısı rolünü de oynar....

Hiçbiri tek başına bir anlam ifade etmez insanlık açısından sadece vicdani bakılırsa böyle pislikler bile af edilir,sadece akıl yoluyla gidilirse böyle pisliklerden fayda sağlayan daha büyük pislik odakları oluşur ve her ikisindede insanlık zarar görür,ortak payda ;akıl ve vicdanın dengeli kullanılmasıdır.

Not:bu kadar felsefi yaklaşımdan sonra,bu pislik yüzünü saklıyor birde,böyle pislikler ,yaşattıklarını yaşayarak gebermeli,bu hangi inanç,din ,ideoloji vs savunarak savunmasızları katleden her alçak içinde aynı olmalı nokta....
    Son düzenleme : watcher46; 26-04-2020 saat: 13:32.

Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu ülkeyi yöneten insanların nası bir insan olduklarını nasıl bir ruh halinde olduklarını görmek öğrenmek istiyorsanız .

Bir kaç hafta hergün izleyebildiğiniz kadar....

A-HABER İZLEYİN.
    İçmeden sarhoş olurum.

Kafayı yerim.

Gelene gidene saldırırım.

Onun için yancı kanalların teki bile listemde yok.

En baş tek yancı kanalla idare ediyorum oda TRT1

Kalk gidelim dizisini izliyorum.Arada yalanlar gerçekler diye spot programı var pelikancıların yayınladığı ona bakarım.

Ekonomide de ekoTÜRK var.Ahmet Mergen için bakarım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ne kadar boktan ve gereksiz yerlere paraları gömdüğümüzü ilerde anlayacak her kes.

Üretim odaklı düşünen.

Başta ULUÖNDER ATATÜRK var.

MİLLİYETÇİ olduğumdan yerli üretim ve MİLLİ sermayenin önemli olduğunu biliyordum lakin gördümkü Dinci,Milliyetçi,Liberal

geçinenler tarafından yabancılara satıldığını yada verildiğini gördüm.

YIKILDIM.

2. olarakta vefat eden Haydar Baş'ın artı Erbakan da duymuştum Yerli sermayeyi öne çıkarmayı lakin icraat göremedik tabiki.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. Isvec'den gelen ucak Ankara'ya inmek uzereymis...
    Basın yakin takipte....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 494/1001 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •