Sayfa 966/1001 İlkİlk ... 466866916956964965966967968976 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,721 - 7,728 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Günaydınlar.

Tur İzm bakanının bile bodrumdaki oteli dün açıldı.Canakcı koyundaki.15 gündür otelleri geziyorum yabancı turıst % 10 u geçmez...en yabancı benim.Gurbetcı Saban....ytd

Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Tur İzm bakanının bile bodrumdaki oteli dün açıldı.Canakcı koyundaki.15 gündür otelleri geziyorum yabancı turıst % 10 u geçmez...en yabancı benim.Gurbetcı Saban....ytd
    Arkadaş sideye tatile gitmiş 2.000 kişilik otelde 80 kişi varmış geçen sene temmuzda kişi başı 500 TL ye kaldığı otelde 320 ye kalmışlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Arkadaş sideye tatile gitmiş 2.000 kişilik otelde 80 kişi varmış geçen sene temmuzda kişi başı 500 TL ye kaldığı otelde 320 ye kalmışlar
    320 tl de çok. şu ölü zamanda insanlarda ölücü olmalı.
    hep oteller mi düdükleyecek biraz da halk düdüklesin bence.
    150 tl den fazla vermeyiz desinler otellere.
    ets tur da filan bakıyorum fiyatlara adamlar burunlarından kıl aldırmıyor. ülen sektör diz çökmüş zaten. bu neyin inadı?
    eeeeyyy ets tur geceliği 300 tl olan otelin fiyatını 100 tl ye indirsene.
    hep ten boş olacağına o fiyata 50 kişi bile soksan otele para gelir en azından.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    320 tl de çok. şu ölü zamanda insanlarda ölücü olmalı.
    hep oteller mi düdükleyecek biraz da halk düdüklesin bence.
    150 tl den fazla vermeyiz desinler otellere.
    ets tur da filan bakıyorum fiyatlara adamlar burunlarından kıl aldırmıyor. ülen sektör diz çökmüş zaten. bu neyin inadı?
    eeeeyyy ets tur geceliği 300 tl olan otelin fiyatını 100 tl ye indirsene.
    hep ten boş olacağına o fiyata 50 kişi bile soksan otele para gelir en azından.
    ben yıllardır ets den alıyordum tatili, sahibi bakan olduktan sonra hiç almadım, beni aradılar bizi tercih etmeme sebebiniz nedir? dediler bir anda neden kestiniz? fiyat politikası dedim fiyatlarınız yüksek. siz tatil planlaması yapın sonra bu numaradan benı arayın aldıgınız fiyatında altında yardımcı olmaya çalısalım dediler bende tamam dedim kapattım.

bu sene gideceğimden değilde merakımdan 2 hafta sonra ölü fiyata bi otel söyledim bu fiyatın altına ne kadar inersiniz diye?

inemeyiz dediler teşk ler dedik kapattık.

otelci arkadaslar daha iyi bilir sanırım tur operatörlerinin kullanılmayan hakları için iade sigorta sistemi var, ucuza kullanılanlardan zarar yazıyorlar kullanılmayan sigorta iade tarzı bişeyleri var, o yüzden operatörler bi noktadan aşağı indiremez.

ölüm fiyatları belki direk otelden olabilir.
    men dakka dukka

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,783
     Alıntı Originally Posted by emre73373 Yazıyı Oku
    Burhaniye ören de yaşıyorum, doluluk oranı şu günlerde %25 civarlarında, bayramda %40 ı geçeceğini sanmıyorum.
    Efem keskin duruyor mu?Başta Avusturyalılar varken iyi idi,sonra mundar ettiler araplarla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,783
    İş bankasına mobil haricinde girebiliyormusunuz?

Sayfa 966/1001 İlkİlk ... 466866916956964965966967968976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •