Sayfa 980/1001 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,833 - 7,840 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Benim de imtiyazlarım var, aranmama hakkım da var......
    Hayatımda hiç bir zaman ihtiyaç duymadım...
    Her yerde kendimi arattım, her sorana kimligimi gösterdim, kimseye hava atma gayretim olmadı,polis sana soyun dememiş,amuda kalk dememiş kimligini göster demiş...
    Ben MEB il müdürüyum arayamazsın,ben baro başkanıyım soramazsın,ben başhekimim yaklaşamazsın,ben savcıyım durduramazsın,ben hakimim dokunamazsın ve daha niceleri...
    TÜM imtiyazlar kalkmalı, herkes eşit olmalı...
    Böyle artislerede amerikadaki polislerden olacak ki, polis görecek. Orda yüzyüstü yere yatırip,sırtına çıkıp kelepçe atacakki haber olduguna değsin...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Türkiye ekonomide tüm mermilerini kullanmadı...
    En büyük koz sn damatın gönderilmesi..gittiginin ertesi haftası dolar %10 aşagı gitmezse ben de bir şey bilmiyorum...ekonomiden anlayan bir duayen de hazinenin başima gelirse bi %10 da onun etkisi olur...
    Son koz kullanılırmı,kullanılmaz da geri dönüşü olmayan bir noktayamı gidilir, tercih yönetimin...

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Crash tüm hızıyla yolda..!!!!!!!
    sen yine mi geldin ? ilginç

7. Ankara'nın göbeğinde işid

https://www.gazeteduvar.com.tr/gunde...in-kurtarildi/

Polis , ailesi ile yemek yiyenlerin kimliği ile uğraşsın
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Haberler yine corono...
    Ben bayram yapmadım, ama görüntü iyi degil, onümüzdeki günlerde patlama olacagı besbelli..bile bile lades, kimse şaşırmamalı çikacak rakamlara...
    Enflasyon gibi tabloya olanı degil istediklerini yazarlarsa onu bilmem..

Sayfa 980/1001 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •