Sayfa 769/1001 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Milletvekilliği düşürülen Enis Berberoğlu’da gözaltına alındı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İcisleri bakanlığı : 14 Büyükşehir ve Zonguldak’ta hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ayhan patron senin piknik tüpü patladı soysuzluğunu yaptı yine içiş

Ben demiştim veriler sağlıklı değil

15'inden sonra patlarsak yine içeri tıkacaklar bizi demedi demeyin

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İcisleri bakanlığı : 14 Büyükşehir ve Zonguldak’ta hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak
    Sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde cuma günü market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler saat 23.00'a kadar faaliyetlerine devam edebilecek.

Kısıtlamanın olduğu 6 Haziran Cumartesi günü market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek.

THY genel müdürü : 15 ili kapsayan hafa sonu sokağa çıkma kısıtlaması nın hafta sonu iç hatlarda seyahat edecek yolcularımızı etkileyip etkilemediği, ilgili kurumlardan teyid edildikten sonra sizlerle paylaşılacaktır.

Şu an için lütfen çağrı merkezimizi bu sebeple aramayınız.

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Ayhan patron senin piknik tüpü patladı soysuzluğunu yaptı yine içiş

Ben demiştim veriler sağlıklı değil

15'inden sonra patlarsak yine içeri tıkacaklar bizi demedi demeyin
    Su andaki test sayisi ile vaka sayisi sağlıklı degil gunluk bizimvaka sayimiz yaklasik 900 olu sayımızda 20 nin ustu biz 1 olu 10 hasta gibi bir sayı ike her yeri kapattık mangal işi baska bahara ailecekte heves etmiştik
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 769/1001 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •