Sayfa 317/1001 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Mücadele etmek ile mücadele ediyormuş gibi yapmak arasında çok fark var.

epttavm'nin sitesinin kapasitesini düşünmeden oradan talep toplama, olmadı başka yerden toplamak, olmadı satışı yasaklama, olmadı haftalık 5 maske, olmadı 10 güne 5 maske.

Bütün bunlar 5 gün içinde oldu.

Diğer mücadele yöntem ve tedbirlerinde daha ne karmaşıklıklar var kim bilir.
    Normalde bu iş,tüm imkanlar elinde olan belediyelerle ortak çalışma yaparak kolayca çözülür,ama normal şartlar altında....

Herkesin kaptan olarak tanıdığı Erol abimiz aşağıdaki başlıkta ara ara paylaşımlar yapmaya başladı , paylaşımlarını takip etmek isteyen arkadaşlar aşağıdaki adresten ilgili başlığa ulaşabilirler .

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4172

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Pakdemirli: Hayvancılık yapan 10 bin 530 işletmemize, çoban desteği kapsamında 53 milyon liralık destek ödemesi yapacağız. Ödemeler, bugün saat 18.00'den itibaren hesaplara aktarılmaya başlayacak-CNN Türk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. Yazdım,yazdım sildim gerek yok.....

Sputnik : İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu e-posta yoluyla tehdit eden zanlının ilk ifadesi ortaya çıktı. Zanlı, "İmamoğlu, o göreve layık değil. Onun partiye zarar verdiğini düşünüyordum. Bu amaçla da daha önce mesajlar atmıştım. Mesajımın dikkate alınması için ölüm içerikli mesaj attım. Aslında niyetim öldürmek değildi" dedi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Normalde bu iş,tüm imkanlar elinde olan belediyelerle ortak çalışma yaparak kolayca çözülür,ama normal şartlar altında....
    Göz ola dağın ardını göre.
    Akıl ola başa geleceği bile.

Şu forumda bile bir topik açılsaydı bu konuda, daha doğru ve sonuç odaklı çözüm çıkardı bir kaç saat içinde.

7.  Alıntı Originally Posted by delikan Yazıyı Oku
    [ı]göz ola dağın ardını göre.
    Akıl ola başa geleceği bile.[/ı]

şu forumda bile bir topik açılsaydı bu konuda, daha doğru ve sonuç odaklı çözüm çıokey masasında kardı bir kaç saat içinde.
    okey masasında
    devlet başkanına akıl verilir
    futbol klübu başkanlarınada
    teknik direktörlere de
    goll krallarına da.
    Son düzenleme : kitapci34; 10-04-2020 saat: 15:51.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    okey masasında
    devlet başkanına akıl verilir
    futbol klupu başkanlarınada
    teknik direktörlere de
    goll krallarına da.
    sorun şu ki burası okey masası değil, onu gidip okey masasındakilere anlat.

iyi kötü bu forumda herkesin bir geçmişi bir bilgi birikimi var, bu alaycı tavırlarla yazmanız hoş değil, avatarınız bile bunu bağırıyor.

bu forumda neredeyse her yaştan her meslekten insanlar var, insanlara akıl vermek yerine her meslekten, birikimden bir şeyler öğrenmeye bakın bence, doğrusu budur.
    men dakka dukka

Sayfa 317/1001 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •