Sayfa 739/1001 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Tüik: 2020 yılı 1.çeyrekte gsyh %4,5 (beklenti %5,2)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Türkiye ekonomisi yılın ilk çeyreğinde yüzde 4,5 büyüdü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

TCMB Finansal İstikrar Raporu: Türkiye’nin makroekonomik göstergelerinde 2019 yılı ikinci yarısından itibaren belirgin bir iyileşme kaydedilmiş, bu eğilim 2020 yılının ilk aylarında da sürmüştür

TCMB: Türkiye’de iktisadi faaliyet, salgının dış ticaret, turizm, iç talep üzerindeki etkilerine bağlı olarak Mart ortalarından itibaren zayıflamaya başlarken; enflasyon beklentileri, toplam talep koşulları, emtia fiyatlarındaki gelişmeler enflasyon görünümünü olumlu etkilemekte

TCMB Finansal İstikrar Raporu: TCMB, bu dönemde, diğer kamu otoriteleri ile koordineli olarak attığı geniş kapsamlı politika adımlarıyla finansal sektörün likiditesini ve kredi koşullarını desteklemiş, salgının ülkemiz ekonomisi üzerindeki etkilerini sınırlandırmayı amaçlamıştır

TCMB Finansal İstikrar Raporu: Söz konusu tedbirlerin ekonominin üretim potansiyelini destekleyerek finansal istikrara ve salgın sonrası toparlanmaya katkı yapacağı değerlendirilmektedir

HSK, adli ve idari yargı ilk derece mahkemelerinde duruşma ve keşiflerin 16 Haziran'da başlamasına karar verdi.

HSK kararıyla istinaf ve vergi mahkemelerinin duruşma ve keşif haricindeki tüm yargısal faaliyetleri 1 Haziran'da başlayacak.

6. 4.5 az yahu
    En az yuzde 500 buyumustur.....
    Hayyyyyyyy...
    ●○☆¤■#*
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye ekonomisi yılın ilk çeyreğinde yüzde 4,5 büyüdü
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7. Oh oh....maaşallah...
    Tü, tü, tü....
    Nazar değmesin
    Elemtere fiş, kem gözlere şiş !!
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    TCMB Finansal İstikrar Raporu: Türkiye’nin makroekonomik göstergelerinde 2019 yılı ikinci yarısından itibaren belirgin bir iyileşme kaydedilmiş, bu eğilim 2020 yılının ilk aylarında da sürmüştür

TCMB: Türkiye’de iktisadi faaliyet, salgının dış ticaret, turizm, iç talep üzerindeki etkilerine bağlı olarak Mart ortalarından itibaren zayıflamaya başlarken; enflasyon beklentileri, toplam talep koşulları, emtia fiyatlarındaki gelişmeler enflasyon görünümünü olumlu etkilemekte

TCMB Finansal İstikrar Raporu: TCMB, bu dönemde, diğer kamu otoriteleri ile koordineli olarak attığı geniş kapsamlı politika adımlarıyla finansal sektörün likiditesini ve kredi koşullarını desteklemiş, salgının ülkemiz ekonomisi üzerindeki etkilerini sınırlandırmayı amaçlamıştır

TCMB Finansal İstikrar Raporu: Söz konusu tedbirlerin ekonominin üretim potansiyelini destekleyerek finansal istikrara ve salgın sonrası toparlanmaya katkı yapacağı değerlendirilmektedir
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ KİTAP / KİTAPLAR hangileridir?

fazla kafa yormasın..
    Ne tür konularla ilgilendiğinizi belirtseydiniz iyi olurdu.
    KAFA YORMASIN YAZINCA AKLIMA BİR KİTAP GELDİ.
    Baştan belirteyim,eğer bu kitabı okuma sabrını gösterirseniz yüzler kulüpüne girersiniz.Anlayabilmek ikinci aşaması.
    Bu konuda yardımcı olacağım.Bir kitabın okumasının tarifi olur mu diyeceksiniz?Okursanız olduğunu göreceksiniz .
    Yaklaşık 800 sayfa olan kitabın okuyup,anlama süresi ortalama 3 ay gibi sürüyor.
    AÇIKLAMALARI UYGULAMAZSANIZ ,ben okur geçerim derseniz on kerede okusanız bir şey anlamazsınız.
    Yeni olarak bulamazsınız.İkinci el 150-300 TL Arasında satılıyor. (NADİR KİTAPTA 1 ADET VARMIŞ-185 TL.)
    1.KURAL:Günlük yaşantımızda pek kullanılmayan ,manasını da bilmediğimiz çok kelime ve terim geçiyor.Bilmediğiniz her kelimeyi arama motorunda aratıp anlamını bir yere not edin.Tekrar tekrar karşınıza çıkınca hatırlamak için bakarsınız.
    2.KURAL:Kitabın ortasında her konuya ait renkli ve kuşe kağıda basılmış resimler var.Konuyu okurken,ilgili resmi takip etmeniz gerekir.Burası çok önemli.
    Hatta ilk başta kitabın özeti niteliğinde olan Ali Nahit Babaoğlu yazdığı Gizler Gizemler kitabını 1. kurala göre okursanız faydalı olacaktır.
    Sayın radyolog bu uzun yazıyı sizin için yazdım. Görüp, yazımı okuduğunuzu belirtirseniz memnun olurum.
    Kitabı okuyup okumamanız önemli değil.
    Kitabımızın adı,

Yazarı hakkın da da baştan bilgi edinmekte fayda var.
    PDF olarak okunması tavsiye edilmez.

Sayfa 739/1001 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •