Sayfa 924/1001 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

15 Temmuz 2016 ‘da yaşanan darbe girişimi sebebiyle hayatını kaybedenleri rahmetle anıyorum , bir daha böyle olaylar yaşamamamız dileğiyle .. Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir !

Atatürk’ü yıpratmaya çalışan onun fikir ve düşüncelerini silmeye çalışanlara karşı her zaman dimdik ayakta olmalıyız , şayet Atatürk ‘un ilke ve inkılaplarına bağlı , onun yolunda olan bir nesil yetişirsek bir daha bu tür olaylar asla yaşamayız ..

Bunu asla unutmayalım ; Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Konumunu ve yetkisini kullanarak colugunu cocugunu akrabasini ise yerlestirenlerin, diger insanlari hice sayip hak yiyenlerin hepsi kanser olsun sürünsün istiyorum....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Konumunu ve yetkisini kullanarak colugunu cocugunu akrabasini ise yerlestirenlerin, diger insanlari hice sayip hak yiyenlerin hepsi kanser olsun sürünsün istiyorum....

aminnnnnnnnnnnn

ayrıca elindeki imkanları kullanarak hırsızlık yapanlarıda.

her kimki hırsızlık yapıyor,
    sürüm sürüm sürünür inşallah.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı : Terör Suçları Soruşturma Bürosunca, FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün KPSS ve diğer kamu sınavlarına hazırlık evlerine yönelik olarak yürütülen soruşturma kapsamında, örgüte ait sınavlara hazırlık evlerinde kaldıkları ve sınav sorularının kendilerine sınav öncesinde verildiği iddiasıyla Ankara merkezli 30 ilde bulunan 60 şüpheli şahıs hakkında 15/07/2020 tarihi itibari ile gözaltı kararı verilmiş, şu ana kadar 35 şüpheli yakalanmış olup diğer şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışmalara Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce devam edilmektedir.

7. Her kim...kimler dini siyasete alet ediyor ve kazanç sağlıyorsa ALLAH'ın gazabı üzerlerine olsun....!!!!!!!!!

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Konumunu ve yetkisini kullanarak colugunu cocugunu akrabasini ise yerlestirenlerin, diger insanlari hice sayip hak yiyenlerin hepsi kanser olsun sürünsün istiyorum....

En iyi üniversiteler bitirip işsiz ve bunalımda olan o kadar çok genç varki, içim eriyor o gençlere...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 924/1001 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •