Sayfa 904/1001 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
    resimdeki 0 fiyatlı işlem ne oluyore ?
    bilen

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

musib bir tedbir

tramvayların tevkifinden (durmasından) evvel inip binmek yüzünden bazı müessif kazalar tahaddüs etmekte (meydana gelmekte) olduğu nazar-ı dikkate alınarak bunun men-i için,
    dünden itibaren tramvay mefkuflarında (duraklarında) memurin-i zabıta ikame edilmiştir.
    bu memnuiyet (yasaklama) hilafında hareket edenler hakkında takibat-ı kanuniye icra kılınacağı istihbar kılınmıştır.
    6 temmuz 1914

tarih 1914

resimler 1950-lili yıllara ait
    istediğin kadar yasak getir

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu yine nizami,küçük kardeşinin yaşı ablasından büyük olanlarda var
    Evet onu gördüm, az gülmedim ya.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
    Rekabet Kurulu'ndan Temsa'nın devrine onay
    Temsa'nın ortak kontrolünün Hacı Ömer Sabancı Holding AŞ iştiraki Exsa Export ile PPF Beer Topholdco B.V. tarafından devralınması işlemine izin verildi.

08 Temmuz 2020

Rekabet Kurulu, Temsa'nın devralma işlemine izin verilmesini kararlaştırdı.
    Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Temsa Ulaşım Araçları San. ve Tic. AŞ'nin ortak kontrolünün Hacı Ömer Sabancı Holding AŞ iştiraki Exsa Export Sanayi Mamulleri Satış ve Araştırma AŞ ile PPF Beer Topholdco B.V. tarafından devralınması işlemine izin verildi.
    Sabancı Holding, Temsa'yı 2019'un mayıs ayında İsviçre merkezli True Value Capital Partners şirketine satmıştı. Ortağı Çekya merkezli Skoda Transportation ile şubat ayında iyi niyet mektubunu imzalayan Sabancı ve Skoda, Temsa'yı almak için resmi kurumlara başvuru yapmıştı.
    Sabancı ve Skoda, Temsa için başvurdu
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Pala akşama doğru kızarttı endeksi. Hep Ayhan53 başkan yüzünden, sıcakta bunalmış kedi resmi kovalayacağına palayı kovalasaydı böyle olmazdı.

Alıntı Originally Posted by aok75 Yazıyı Oku
    Pala akşama doğru kızarttı endeksi. Hep Ayhan53 başkan yüzünden, sıcakta bunalmış kedi resmi kovalayacağına palayı kovalasaydı böyle olmazdı.
    Bugünlerde kedimde bende mayıştık kaldık. Evde tembel tembel yatıyoruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bugünlerde kedimde bende mayıştık kaldık. Evde tembel tembel yatıyoruz
    Rengine bayıldım, eskiden beslediğim bir tanesi aynı renkteydi. Biraz çapkındı.

Sağlık Bakanı : Bayramda il bazlı kısıtlamalar gelebilir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 904/1001 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •