Sayfa 981/1001 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Dün kesimhaneler ana baba günüydü, bu bir dalga mutlaka yapacak...
    Bugunde kıyma ve sucuk yapma kuyrugu, kasaplar ana baba günü, bir dalgada bundan...
    Virüs 14 gunde felan çikmıyor külliyen yalan, 4 bilemedin 5. gün geçmiş olsun. Bu yakalananlarda 3-5 gün yayarsa 2 ile çarp kısacası agustos 15 e kadar vaka felan düşmez...
    Yapılacak tek şey şehir sehir degil, mahalle mahalle yaptırıma geçilmeli. Ankarada sincan ve mamagın vurdumduymazlıgını tüm şehir çekiyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İyi bayramlar.
    Her kim olursa olsun devlet hizmetinde görev yapan şahıs devlet değildir. Kanun adamıdır. Kanunları şahsına kullanamaz.
    Kimlik de soraracaksa üst arayacaksa kanunu makul şüpyeyi vatandaşa bildirmek zorundadır. Yemek yiyen bir insana hangi makul şüpheyle kimlik soracağına y ada soramayacağını bilmeli.
    Sonuçta sokakta kaçan adam farklıdır. Ailesiyle oturan adam farklıdır.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. çift camlardan ses gelmiyor
    hazıra dağ dayanmıyor
    cafere bez yetişmiyor
    dış güçlere akıl ermiyor !
    için kof oysa ...

üşüdüm ışıkları kapat
    duruyorsam şu dünyada
    ısınmak için değildi...
    hayret , şaşırdın mı ?

posta gazetesi şairler köşesinde sıra gelene kadar ooo hooooo ... burası daha iyi
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Cafe Trend&Trade - III

Yeni vaka sayısı 1000’e yaklaştı .. Bugün Vaka sayısı iyileşen hasta sayısından daha fazla ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dünya Sağlık Örgütü (31/07/2020) tarihinde Dünya genelinde 292.527 yeni koronavirüs vakası tespit edildiğini, bu rakamım dalgının başından bu yana Dünya genelinde bildirilen en yüksek vaka sayısı olduğunu açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. Önceden 1 hasta vardı 3-5 kişiye bulaştırıyordu...
    Sonra 1000 hasta oldu 3000 kişiye bulaştırdı...
    Şimdi 1 miyon hasta var 3 milyon insana bulâştırıyor..
    Yarın 10 milyon hasta olacak 30 milyon kişiye bulaştiracak...
    Her gün şimdiye kadarki en yüksek vaka, veya şimdiye kadarki en buyük rekor haberleri enteresan, vaka artıkça ertesi gün daha çok vaka olacak şaşırtıcı olan ne anlamak zor !!!
    Bu virüs toplum bagışiklıgı kazanılana kadar veya aşı bulunana kadar kartopu misali artacak, kaçış yok, çare yok...
    Her gün rekor demek anlamsız, yakında günluk 1 milyon vaka görülecek şimdiden rekoru yazdım...
    Yarından itibaren ayasofyanın, önümuzdeki haftadan itiberen bayramın faydalarını görecegiz....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,205
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dünya Sağlık Örgütü (31/07/2020) tarihinde Dünya genelinde 292.527 yeni koronavirüs vakası tespit edildiğini, bu rakamım dalgının başından bu yana Dünya genelinde bildirilen en yüksek vaka sayısı olduğunu açıkladı.
    Bizimkiler ise kendi havasında.

Rusya 5.427 yeni koronavirüs vakası ve 70 yeni ölüm raporladı.

Toplam vaka: 850.870
    Toplam ölüm: 14.128

Rusya - Türkiye uçuşları başladı

Sayfa 981/1001 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •