Special Days Image
Sayfa 41/1001 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,033
    demek ki kimse batmamış!Hiç batan biri haberi görmedim borsada herkes kardan zararda anlaşılan
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    ISCTR 4.97,tabanı 4.96,yani taban sayılır...vay be 2008 bile mumla aranır hale gelecek bu gidişle
    üzücü herkes bu virüs işini hafife aldı.
    İnşaallah bir an önce bu virüs işi biter ve insanlar maddi olarak kaybettiklerini geri kazanırlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,033
    şirketlerin genel kurulları ne olacak acaba?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Saçmalamak serbest , doğruyu yazmak yasak, yapacak bir şey de yok, caza sayın yükseldi dikkat et kitapçı.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    çin: Abd acilen iran üzerindeki tek taraflı yaptırımını kaldırmalı, devam eden yaptırım insancıllığa aykırı ve iran'ın salgına tepkisini zedeliyor
    Buna fırsattan istifade yada düşmanımın düşmanı dostumdur derler.
    Du bi iyileşsin hastalık yav
    Sonra dersin
    Daha yaptığınız aptesler gurumadı ya. Karşılıklı
    Kafayı değişme lazım
    İki bi durun
    Siz filler tepişirkene
    Biz ufaklar eziliyoz o hengamede
    Ayrıca
    Mesela
    Eskiden eyidis vardı eyi hastalık derdik
    İlerde bu covit e ne deycez bakam
    He He
    bencede yaptırımı kaldırıp hatta karşılıklı nevyork Tahran uçuşlara başlasinlar hemen böylece covit te az gezinmis olur yeni yerler yeni kıt'a lar ve heyecanlar vs
    Ya ben 5bin yıllık cin i akıllı sanardim
    Sırf pratik / pragmatik zeka
    Pilan Poroğram ise
    Otur sıfır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,746
    İleride ne deriz bilmemde,adam kuanada demiş geçmişe.

NTV : Hacettepe Üniversitesi (HÜ) Hastaneleri bünyesinde, yeni tip corona virüse (Kovid-19) ilişkin alınması gereken önlemler kapsamında, ikinci bir duyuruya kadar zorunlu olmayan tüm ameliyatlar ve poliklinik randevuları durduruldu, verilmiş randevular iptal edildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Filipin borsası 17 mart itibarıyla işlemleri askıya aldı-bn/bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 41/1001 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •