Sayfa 193/1001 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Sn MedwiG T/V oranı ibaresini V/T oranı olarak düzeltsek mi?...
    Emekleriniz için de teşekkürler.
    Düzeltelim tabii ki

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Koronavirüs'e yakalanan 20 civarında polisimiz var.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

İcisleri bakanı : Dün ve bugun Türkiye’de hayat %95 oranında durdu . Bir çok parametreyi takip ediyoru , yarın ve salı günüde verilere bakacağız , hiçbir tedbiri almaktan çekinmeyiz

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

DHA : İçişleri Bakanlığı: Bu gece yarısı saat 00.01den itibaren İstanbul, Ankara, İzmirde ticari taksilerin trafiğe çıkışlarında plakasının son hanesine göre sınırlamaya gidilecek. Buna göre, yarın saat 24.00e kadar plakasının son rakamı tek olan ticari taksiler trafiğe çıkabilecek. Belirtilen saatten sonra plakasının son rakamı çift olan ticari taksiler trafiğe çıkabilecek. Belirlenen bu sistem takip eden günler için ardışık olarak devam edecek

Sayfa 193/1001 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •