Sayfa 249/1001 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Türk Eczacıları Birliği:

İstanbul'da 12 eczacıya Corona virüs teşhisi konuldu. Denizli'de bir eczacı virüs nedeniyle hayatını kaybetti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İspanya'da Kovid-19 salgınından hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 932 artarak 10 bin 935'e çıktı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    YUH

Yazıyı okumadınmı.

Neler denipte neleri yasaklayıpta şimdi yapılıyor olması.

Örnek kolonya

Örnek aklını kullanma senin yerine şeyhin kullansın şıhın kullansın

Tek bir cami kapatılmış 100 yıldır kullanılıyor.Şimdi kabe kapalı hacca gitmek ümreye gitmek yasak camiyi geçtim

Toplanma yasak

Bir okunmuş su yada pirinç üretemediler işe yarar diye yerine alkol yarar denirse o şeyhlerde içer diyor ironi yapıyor lakin içerler her haltı yiyorlar zaten.

Tanrı ve kul arasında kimse olamıyacak yani kelin ilacı olsa durumu kendilerine hayrı olmayanın banada olamaz.

Yakında turban ve çarşafıda yasak gelirse şaşma

Ve en önemli durumda dindar geçinen bir iktidarın bunu yapması

Artı öneml olanın insan HAYATI olduğu aklını kullanarak bu durumdan kurtulmak.

Veba gibi hastalıklar hiristiyanları din bezirganlarından kurtardı bu müsibette MÜSLÜMANLARI kurtarır inşallah.

Yani bu durumdan dualarla degil çabalayıp,araştırıp,tedbirler ve önlemler alınarak kurtulacağımızdır.AKLI kullanarak.
    Boşa yorma kendini ...parmaklarina yazık.

4.  Alıntı Originally Posted by enayenay Yazıyı Oku
    Sorunun muhatabı sen misin?

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sen kimsin..delik dondan çıkar gibi yorum yapiyorsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,045
    [QUOTE][/QUOTE]Özellikle maske konusunda ben araştırma yaptım gelen şikayetler üzerine, Türkiye'de şu an 25 milyon maske üretebilecek kadar kumaş üretimi var.
    Bu kumaşı kim üretiyor
    ?

Son dakika... Bakan Varank 14 corona projesinin maliyetini açıkladı
    Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ""(Kovid-19'a yönelik aşı ve ilaç) Şu anda desteklediğimiz 14 projenin maliyeti 18 milyon lira, bu fonu araştırmacılarımıza sağlıyoruz.Temel ihtiyaç maddeleri, enerji gibi kritik sektörlerde hayatın devam etmesi için üretimi sürdürmek zorundayız." dedi.
    Son dakika... Bakan Varank 14 corona projesinin maliyetini açıkladı
    03.04.2020 - 11:39AA
    Bakan Varank konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Bakanlığımızın ilgili kuruluşu TÜBİTAK, biz daha bu salgın Çin sınırında iken bilim insanlarımızla bir görüşme gerçekleştirdik. Bizim geçtiğimiz yıl geliştirdiğimiz 2 önemli gelişme var. Özellikle aşı geliştirme noktasında. Bu kurumlarımız nasıl aşı geliştirebiliriz şeklinde bir çalışma yürüyor şu an. 7 tane aşı, 7 ilaç, 14 projemiz var. Biz araştırmacılarımızdan 9 ay gibi kısa sürede netice alacağımız şeylere odaklanalım dedik. Bir portal da oluşturduk, bilim insanlarımızın yaptığı çalışmalar burada yayınlanıyor.

14 araştırmacıdan 18 milyon liralık bir talep var. Biz bu fonu da araştırmacılara sağlıyoruz. Biz onlara önünüzde hiçbir engel yol dedik. Yeter ki bilim insanlarımız sonuç alsınlar.

Yerli solunum cihazı ile ilgili 15 Nisan'dan itibaren teslim etmek gibi bir plan var. Ev tipi ya da taşınabilir solunum cihazları da var. Türkiye'de yine bunlara da destek verdiğimiz girişimciler var.

Özellikle maske konusunda ben araştırma yaptım gelen şikayetler üzerine, Türkiye'de şu an 25 milyon maske üretebilecek kadar kumaş üretimi var. Peki bu şikayetler nereden geliyor, fırsatçılardan geliyor. Şu an sağlık çalışanlarımız adına hiç bir sorun yok. Fırsatçılık yapan 198 firmaya da 10 milyonun üzerinde ceza kesildi.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,258
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Külliyen yalan.

7 TL lerdeydi.

Çinde olay batlak verdiğinde ben almıştım.Bim den ve Gimsa dan.

400ml 3,85 den litre de 7 yada 7,5 TL lerdeydi.
    Martta çoğu ürüne zaten zam yapıldı,saf etil alkol zaten %400 zamlandı,bunlar neyin kafasını yaşıyor ?, acaba,nasıl olsa bu millet aptal koy versin gitsin,tepedekine sormak lazım,acaba bu virüsten nereye kadar kaçacaksın ?

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 249/1001 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •