Sayfa 226/1001 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. EKaya sanırm artık yorum yapmıyor

Borsa İstanbul şirketlerinin 3 aylık finansal raporlarının KAP'ta son yayınlanma tarihleri yeniden belirlendi.

Son yayınlanma tarihi, konsolide olmayan finansal raporlar için 1 Haziran 2020, konsolide olanlar için 9 Haziran 2020 olacak. (Bankalar 15 Haziran 2020)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. twitterdan

''1 varil petrol 42 galon
    1 galon 3,79 litre
    1 varil petrol 159 litre yapar
    1 varil 23 usd ise
    1 lt petrol 14,5 cent yapar o da 95 krş yapar.
    1 lt su 2,25 Tl
    Yani 1 lt su ile 2,2 lt petrol alıyorsun. ''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Erdoğan: Kurumlarımız uygulamaları sıkı bir şekilde takip ediyor

erdoğan: Herkesin gönüllü karantinada kalması çok önemli

erdoğan: Herkes evde kalırsa ek önlemlere gerek kalmaz

erdoğan: üretim ve ihracatın devam etmesi konusunda kararlıyız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: Kampanyayı devletimiz yürütüyor, devlet içinde devlet olmanın bir anlamı yoktur

UEFA, haziran ayında oynanması planlanan milli takım hazırlık maçlarını iptal etti

Erdoğan: "Biz tabii ki şu anda iktidar olarak gerekli uyarıyı yapmak zorundayız

Erdoğan:"Muhalefetin, ağzından çıkanı kulağının duyması lazım"

Erdoğan: "Milletimize kurallara riayet edeceği, ikazları harfiyen yerine getireceği hususunda da güveniyoruz."

Sayfa 226/1001 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •