Sayfa 228/1001 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ‘Erdoğan halifedir’ diyen o isim artık deist!

Geçmişte “Erdoğan'ı halife olarak tanıyor ve biat ediyorum” açıklamasıyla gündeme gelen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun strateji danışmanı Atılgan Bayar, deist olduğunu ilan etti. Bayar bu değişimin nedenini ise Nevşin Mengü'ye anlattı.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...deist-5717602/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin 150 TL’lik yardım kolisi uygulaması ciddi tepki çekmişti. Gaziantep Belediyesi tarafından açılan yardım kampanyasında ise 1 kolinin 200 TL olduğu ortaya çıktı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/g...tl-273645h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,128
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Çünkü başlamgıçta uzun süre vaka yok dendiğinde vaka vardı. Ve o vakalar her yere bulaştırmakla meşguldü. Bugün köy köy kasaba yayılmış, virüs en ücra yere bile gitmiş.
    Pozitif olan şimdilik düşük ölüm oranı. Onun nedeni de nispeten genç nüfus ve yoğun bakımlarım henüz dolmamış olması.
    Bu heran terse dönebilir...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aynen,şubatta İstanbula gittim 20 gün kaldım,durumu bildiğimden dezenkfteli gezdim,çoğu taxsiye bindim,taksicilerin çoğu uzuncu sevici,onları uyardım,yok abem be o palayra dedi inanma,,aldı şimdi b...nı,üstelik çok borç var,hep bunu sevdiğiniz yaptı cebe indirdi,üke tamtakır dedim,yok abem onada inanma,görmüyonmu ortalığı para kaynıyor.yine mına...İşte ülkemizim durumu bu,yılmadan bütün sosyal medyaya yazdım,2018 ve 2020 üstünde durdum,çünkü bendeki bilgiler sağlam,araştımacı insan herşeyi bilir,şu anda ülkeyi yakan HACILAR,şimdi osturdu acı,acı kokusu herkesi zehirledi,olay aralıkta başladı ocakta yayıldı,mutasyon geçiren her türlü unsurdan korkacaksın,nalet çok kötü şey,çoğu 1.5 metr,bazıları 8 metre diyor bulaşma alanı olrak,yok asılı kalıyormuş,yok kalmazmış yere düşermiş,tek virüs etkisizmiş,100,1000 bulaşıcıymış,1 enfekte virüs toplumda 59.000 kişiye yayılırmış,yok öyle değilmiş vs uzuyor...TESBİTİM ŞU,ŞU ANDA DÜNYADA YETERLİ DENEYİM BİLİM ADAMI YOK,BİZDE İSE HİÇ YOK...ESKİDEN GERÇEK BİLİM ADAMLARI VARMIŞ DEMEK,üstelik araştırma alanı kıt,ozamanın şartlarında bile aşıları bulmuşlar,konuyu dine getireceğim yine yöneticiler afaroz edecek sebep bana göre bilimde geri kalmamız din,bunun başka izahı yok.İnsan zaten formlanmış,evrim geçirmiş mutasyona maruz kalmış bir varlık,beyin kapasitesini yükselten beyin takımları azınlıkta,olay bundan ibaret

Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı

02/04/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere
    Benzinde 8 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Ne guzel konusuyor...
    Bir sekreter fikrasi aklima geldi ama...onu bile yazmaya korkuyorum...TCK falan
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Albayrak: Adımlarımızı öncelikle dar gelirlilere yönelik attık

Albayrak: İşini, gelirini kaybeden vatandaşlarımızın sorunun çözmek için var gücümüzle çalışacağız

Albayrak: Esnafımız merak etmesin devletimiz esnafımızın yanında

Albayrak: O zamana kadar işsizlikle mücadele edeceğiz, vatandaşlarımızı güçlü tutacağız, üretim altyapımızı ayakta tutacağız, sanayimizi canlı tutacağız
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

UEFA , tüm organizasyonlarını bir sonraki duyuruya kadar erteledi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

7. Ben de bagis yapmaya karar verdim.
    Son bir yilda tl mevduatimdan aldigim reel faizin tamamini bagislayacagim...zaten haram bi sey!!!
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Kampanyayı devletimiz yürütüyor, devlet içinde devlet olmanın bir anlamı yoktur
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

AK Parti Sözcüsü Çelik: "Virüs salgınıyla uğraşırken siyasi hastalık üretmeye ara vermeyenler olması üzücüdür."

Sayfa 228/1001 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •