Sayfa 213/1001 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Cogu pazarci esnafi malini satmak icin yuksek perdeden hönkürür...hepimiz gormüsüzdür....bu hönkürme o denli gucludür ki....agizlarindan cikan esriyatlar birakin bir iki metreyi...dunya uzun atlama rekoru olan 8.95 mt'yi ile gecer...
    Bunun da yasaklanmasi lazim
    Her seyi biz mi akil edecez...cık cık..!!@#%○■♡¤☆《

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : WYATT EARP; 31-03-2020 saat: 13:19.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

2.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bunları türkiye mi yapıyor yani
    https://www.tika.gov.tr/tr/ara?s=cami&page=2

''İşte Akşener','in açıkladığı, TİKA','nın harcadığı parayla yapılabilecekler;

''TİKA’nın bir yılda harcadığı para ile 2267 Tekstil Fabrikası kurulabilir ve 150 Bin kişi istihdam edilebilir.''
    Meral Akşener

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...nedir-2471569/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. twitterdan

'' 42 aylık maaşımı ihtiyaç sahibi olan kendime bağışlıyorum. ''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

NTV : İnfaz düzenlemesinde açık cezaevinde bulunan 70bin mahkum 30 Mayıs’a kadar cezalarını evlerinde çekmesi için bir düzenleme var .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Anayasa Mahkemesine bireysel başvuruya ilişkin süreler 13 Mart tarihinden 30 Nisan tarihine kadar durduruldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

NTV : Belirli bir yaş üzeri ve hastalığı olanlar tahliye edilecek .

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 213/1001 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •