Special Days Image
Sayfa 413/1001 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Kenevir esanslı sıvı sabunumuz göklerde.!..

(Safter Kolon'dan)

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Ramazan pidesini Eczane'den mi yoksa PTT'den mi alacağız?

(Yaşar İncesu'dan)
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben: "Bankalar asli fonksiyonları olan kredi dağıtımına odaklanacak.

BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben: "Reel sektör ihtiyacı olan finansmana daha rahat erişebilecek."

BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben: "Yeni düzenleme ile bankalar kaynaklarını daha verimli kullanacak."

BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben: "Proaktif yaklaşımla ihtiyaçlara zamanında yanıt veriyoruz, bu şekilde devam edeceğiz."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Tarım ve Orman Bakanlığı, taklit ve tağşiş yaptığı belirlenen 45 firmaya ait 55 parti ürünü kamuoyuyla paylaştı.

https://www.tarimorman.gov.tr/GKGM/L...u_Duyurusu.pdf

5. “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

6. Bir toplum gerçeklerden ne kadar uzaklaşırsa, gerçeği söyleyenlerden o kadar nefret eder. George Orwell
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

7. İlk baharın bu güzel ve dingin günlerinde, insanlar covid-19 ile sokağa çıkma yasağına uyarken, doğa tüm Çukurava'ya cennet kokusu olan portakal çiçeklerinin insana yaşama sevinci veren nefis kokusunu armağan ediyor.

Yaşamın döngüsü bizler için zaman zaman ağır aksak devam ediyor olsa da, doğa mükemmel dengesini her daim koruyor, bu durum asla karamsarlığa kapılmamız gerektiğini gelecek güzel ve sağlı güzel günlerin haberini müjdeliyor.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Bazı eşyalara ek vergi getirildi ..

https://www.trthaber.com/m/?news=baz...&category_id=7

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 413/1001 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •