Sayfa 277/1001 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    ''tayyip'in iyi yaptığı ve diğer partilerin yapamayacağı en az 10 madde sayabilirim. hepsi bende madde madde kayıtlı.

Ama söylemem. Neden.?

O zaman tayyipin her yaptığını onaylamış olurum.''

''Bakın buna futbol tabiriyle 90'a takmak(golu atan ben oluyorum) kendi kalesine gol atmak da derler, kendini ele vermek de, kendi ayağına sıkmak da derler Alicemal abim
    diyecek başka sözüm yok.'' bu cümle de benim cevabım.

karşılıklı yazışabilmeyi başarabildiğim duayen bi abimin köşesinden tırnak içinde yazılı olanı onun cümlesi, fikri, tavrı, tarzı vs vs.
    maalesef tüm forum sakini mufalifler ve de sosyal medya da yazıp çizenlerin böyle düşündüğü böyle hareket ettiği görüşündeyim, değişmez.
    Başlık verseydiniz ya da isim yahut sizin cevabınızdan sonra yazdıklarını da paylaşsaydınız, sizin deyiminizle "gol" nasıl atılmış okusaydı forumdaşlar.

Belki de hiç uğramadığı bir başlıkta ve de olmadığı bir zamanda birisinin arkasından konuşmak, ottan teraziyle ölçülebilen anlayışın ürünüdür olsa olsa.

Başlığında yalnız olmayı sevdiğini/tercih ettiğini düşündüğümden, bilgisi dışında linkini paylaşmak "etik" gelmedi.

2.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Başlık verseydiniz ya da isim yahut sizin cevabınızdan sonra yazdıklarını da paylaşsaydınız, sizin deyiminizle "gol" nasıl atılmış okusaydı forumdaşlar.

Belki de hiç uğramadığı bir başlıkta ve de olmadığı bir zamanda birisinin arkasından konuşmak, ottan teraziyle ölçülebilen anlayışın ürünüdür olsa olsa.

Başlığında yalnız olmayı sevdiğini/tercih ettiğini düşündüğümden, bilgisi dışında linkini paylaşmak "etik" gelmedi.
    Başlık "bana kalırsa"; yazan "alicemal". Bu şekilde sn. alicemal beye de söz hakkı doğmuş oluyor.
    Mevzuyu anlamanız için sayfasındaki son mesajı okumanız yeterli. Ya da ben özetlersem, sn. kitapçı o başlığa her yazdığında, alicemal bey korku ve dehşet içinde kalıyor...

Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    Başlık "bana kalırsa"; yazan "alicemal". Bu şekilde sn. alicemal beye de söz hakkı doğmuş oluyor.
    Mevzuyu anlamanız için sayfasındaki son mesajı okumanız yeterli. Ya da ben özetlersem, sn. kitapçı o başlığa her yazdığında, alicemal bey korku ve dehşet içinde kalıyor...
    Başlığı, yazarını biliyorum. Bugün karşılıklı yazışmalarını, başlıkta anlık takip ettim.
    Ancak, iyi ifade edememişim demek ki, "bihaber" zannedildim.
    Demem o ki, mevzuyu biliyorum

4. Geri dönüp okuyunca, aslında son paragrafta iyi ifade etmişsiniz, benim dikkatsizliğim.
     Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku

Kovid-19'a yakalanan İngiltere Başbakanı Boris Johnson hastaneye kaldırıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Test yaptırmaya gidiyormuş,,düzeldi harelde

Ahmetg Guest
    Son 10 yildir noter atamalarini izliyorum

Eskiden atanan butun noterler istisnasiz hepsinin sicil numarasi yaninda yazardi

Simdi yarisindan cogu yazmiyor

Uckagidi anladinizmi?

Demekki orayada el atmislar

Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    Test yaptırmaya gidiyormuş,,düzeldi harelde
    Sputnik solunum desteği alacak diye yazmış

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 277/1001 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •