Special Days Image
Sayfa 914/1001 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Ayasofya'da ilk namaz 24 temmuz'da // erdoğan: Herkesi ayasofya kararımıza saygıya davet ediyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu işbankasının Allah belasını versin,tam bedavadan hisse toplayacaktım,alt yapı sorunu varmış diye uyarı veriyor,3 ayrı hesap kullanıyorum hepsinde hata veriyor borsa işlemlerimde,yazıklar olsun bunlara,bula,bula bugünü boldular çalışma için
    Aynı sorunu bende yaşadım Sayın Refaba. Telefon ile aradım. Sürekli görüşemeden görüşme sonlandırıldı.

Cafe Trend&amp;Trade - III

2016 yılında sosyal medya üzerinden Binali Yıldırım’ın eşine söylediği uygunsuz sözler sebebiyle gözaltına alınan Bülent Özeren tutuklandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Abd'den ilk ayasofya yorumu // "ayasofya'nın statüsünün değiştirilmesi hayal kırıklığı"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Şimdi bu Danıştay kararından sonra, Geçmiş dönemlerde ki Hükümetlerin aldığı bakanlar kurulu kararlarının, işimize gelmeyenlerini ,Danıştay yolu ile iptal ettirebilecegiz anlamı çıkmaz mı..??

9 Temmuz yeni vakaların yaş dağılımı :

9 Temmuz yeni vakaların bölgelere göre dağılımı :

Cumhurbaşkanı kararına göre ikramiye ödemesinin ilk taksiti 27 Temmuz'da yapılacak. İkramiyenin ikinci taksiti ise 14 Aralık'ta ödenecek.

Sayfa 914/1001 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •