Sayfa 735/1001 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Erdoğan : İstanbul'un fethinin yıl dönümü dolayısıyla yarın Ayasofya'da Fetih suresi okunarak dualar edilecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

14 dakika oldu hala ...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Fatih Belediyesi ; han içinde 3-4 dükkanı olan bir arkadaşa , emlak vergilerine ek olarak 2019'dan itibaren ecrimisil adı altında bir vergi... taahhuk ettirmiş.
    Sorulduğunda , kaldırım işgalinden bahsedilmiş - kuranglez vergisi diyen de var !

65 yaş üstü olduğundan sokağa çıkamıyor, gidebilince içeriğini öğrenecek .
    SÜREYİ KAÇIRMASIN.
    Ecrimisil ihbarnamesi ulaştıktan sonra 30 gün içinde idareye dilekçe yazarak itiraz edilebilir. İdare 30 gün içinde olumlu ya da olumsuz ecrimisil tutanağı düzenleyerek tebliğ eder. Tebligattan itibaren 60 gün içinde ecrimisil ihbarnamesinin veya ecrimisil düzeltme ihbarnamesinin iptali için dava açılabilir.
    https://www.hurriyetemlak.com/emlak-...vasi-sartlari/

Erdoğan : Şehirlerarası seyahat kısıtlaması 1 hazirandan itibaren tamamen kaldırıldı

Erdoğan : 65 yaş üzeri sokağa çıkma yasağı sürecek , pazar günü saat 14-20 arası izin devam edecek .

6.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    SÜREYİ KAÇIRMASIN.
    Ecrimisil ihbarnamesi ulaştıktan sonra 30 gün içinde idareye dilekçe yazarak itiraz edilebilir. İdare 30 gün içinde olumlu ya da olumsuz ecrimisil tutanağı düzenleyerek tebliğ eder. Tebligattan itibaren 60 gün içinde ecrimisil ihbarnamesinin veya ecrimisil düzeltme ihbarnamesinin iptali için dava açılabilir.
    https://www.hurriyetemlak.com/emlak-...vasi-sartlari/
    Sokağa cephesi olan dükkanlar var , onlar kaldırımı işgal ediyor . Anlaşılabilir ...

Ancak , arkadaşın dükkanı han içinde !

Bir de , açıklamada 'kuranglez' yazıyor ,???
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Erdoğan : 1 Haziran itibariyle kafe, Restaurant , lokanta , kıraathaneler saat 22’ye kadar hizmet vermek şartıyla açılacak

Erdoğan : Kamu görevlileri 1 hazirandan itibaren tam kadro işbaşı yapılacak

Sayfa 735/1001 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •